facebook


Polska

WARSZTATY DROGA DO CISZY ELIZY TAWORSKIEJ

Kategoria: Ayurveda Care

Rodzaj wycieczki: grupowa (10 - 20 osób)

Cel podróży: Polska

Liczba dni: 3 dni

Miejsce zbiórki: MIŁKOWIEC

690zł

DOJAZD WŁASNY

Dostępne terminy

  • 26.10-28.10.2018

WARSZTATY ELIZY TAWORSKIEJ

"DROGA DO CISZY"

FOLWARK MIŁKOWIEC 26-28 PAŹDZIERNIKA 2018

TERMIN: 26.10-28.10.2018

CENA: 690 PLN (DOJAZD WŁASNY)

PROGRAM WARSZTATÓW

Cel warsztatów
zapoznać Cię z praktyką,  która pozwala zmniejszyć napięcie, rozwija spokój i poprawia komfort życia. Od tysięcy lat ludzie próbują zmienić świat i innych ludzi, w taki sposób, aby sprostało to ich oczekiwaniom. Upatrują w tym swojego szczęścia. Ale jeszcze nikomu się to nie udało. Kiedy dostrzegają, jak ograniczające są ich myśli i przekonania - o życiu, innych ludziach, czy też  o nich samych – całkowicie się zmieniają  a wraz z nimi całe ich życie. Ciągła dyskusja z własnymi myślami, którą można nazwać ciężką, wyczerpującą  pracą, ich interpretacja i uznawanie za fakt sprawia, że czujemy się zmęczeni, zestresowani i zrezygnowani.
Praktyka uważności pozwala stać się obserwatorem własnych myśli, uczy akceptacji, cierpliwości i otwartości na wszystko, co niesie za sobą życie. Dwudniowe spotkanie z medytacją to bezpośrednie doświadczanie i bycie obecnym w tym, co aktualnie się wydarza. Niezależnie, kim jesteś, z czym się mierzysz, jakiego rodzaju problemy, czy radości teraz Ci towarzyszą to jest warsztat dla Ciebie. Nie wymaga niczego, poza otwartością i wygodnym strojem. 
Chodzi jedynie o to, by spotkać się ze sobą i dostrzec, że większość problemów ma źródło w naszym sposobie myślenia. A jeśli to ujrzysz, możesz zabrać tę praktykę ze sobą do domu i przyjąć do serca. Wybór należy do Ciebie. 
W towarzystwie życzliwych kobiet doświadczysz pracy z oddechem, poczujesz, jak twoje ciało i umysł zwalniają, poczujesz pod stopami rosę na dywanie z trawy. Będzie też czas na wspólne przygotowanie  posiłku, aby potem delektować się nim i odkrywać bogactwo smaków i aromatów. Kto wie, co zdarzy się jeszcze, może złapiesz jedną nić Anioła i zaczniesz wyplatać bardziej satysfakcjonujące i głębsze relacje, szybciej odpuszczać, więcej tańczyć i kąpać się zimą w jeziorze.

Prowadząca warsztaty

ELIZA TAWORSKA

Certyfikowana w Indiach nauczycielka uważności i medytacji, praktykująca terapeutka Ayurvedy, terapeutka ACT (Acceptance And Commitment Therapy) i  członek  Association For Contextual Behavioral Science. Certyfikowany coach i trener międzykulturowy. Członek SIETAR Polska i trener grupy trenerskiej SIETAR Polska (Society For Intercultural Education Training And Research. Aktualnie w toku kształcenia w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie „Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń u osób dorosłych”.

Pracuje w  podejściu kontemplatywnym,  łącząc wiedzę o  psychologii zachodniej z mądrościami Wschodu, kształci się i praktykuje w Indiach. W podejściu holistycznym stosuje pracę z ciałem. W Gdańsku Prowadzi Ośrodek Terapii Holistycznych „Cisza", gdzie znajduje się najbardziej autentyczny ayurwedyjski leczniczy gabinet masażu oraz przestrzeń do praktykowania uważności i medytacji. „Cisza"jest miejscem, gdzie regularnie, raz w tygodniu   spotykają się ludzie, aby pobyć ze sobą, wypić herbatę i podążając za głosem Nauczyciela trenować świadomą uważność, rozwijać spokój i poczuć, jak życie na chwilę zwalnia. 

Społecznie Fundator i Prezes Zarządu Fundacji Global Language, która od wielu lat wspiera kobiety i dzieci w Indiach poprzez organizację wolontariackich  projektów edukacyjnych i społecznych,  realizowanych na obszarach wiejskich.  Pasjonatka kultury indyjskiej, przyrody i duchowości. Żyje na pograniczu dynamicznie rozwijającej się Europy i mistycznych, niebywale różnorodnych Indii.   Od lat zaangażowana w pracę społeczną, podróżuje i fotografuje, buduje nową definicję wolontariatu .Towarzyszy ludziom I organizacjom w procesach zmiany wykorzystując metodę  Mindfulness & Compassion i  ACT (Terapię  Akceptacji i Zaangażowania) nieustannie rozwijając świadomą uważność. Prowadzi warsztaty i kursy nauczycielskie  Mindfulness & Meditation dla nauczycieli szkół podstawowych. 


Dla kogo są to warsztaty?
Dla osób żyjących w biegu, w stresie, w stanie zwiększonego napięcia emocjonalnego.
Dla osób potrzebujących wyciszenia, zatrzymania się i uspokojenia myśli.
Dla osób zainteresowanych i chcących poznać działanie ayurvedy najstarszej medycyny naturalnej.

Termin:

26(piątek) -28(niedziela) października 2018

Miejsce:
Folwark Miłkowiec k/Kozłowa www.milkowiec.pl
Położony na Mazurach Zachodnich między dwoma małymi miastami – Nidzicą a Działdowem – blisko drogi krajowej E7, około 170 km od Warszawy oraz około 200 km od Trójmiasta Folwark Miłkowiec to miejsce, gdzie można zrelaksować się, wyciszyć oraz odpocząć.

Opis miejsca zakwaterowania:
Pokoje: 1, 2, 3-osobowe z łazienkami urządzone w wiejskim stylu. W każdym z pokoi znajdują się typowe mazurskie meble sosnowe, ręcznie pomalowane przez artystę ludowego. Ściany zdobią obrazy nawiązujące do miejscowej flory i fauny.

Harmonogram wyjazdu:

-piątek 26.10
* Zakwaterowanie w pokojach w godzinach 15.00-16.00
* 17.00 popołudniowa herbatka zapoznawcza
* 18.00 sesja masażowa (2h) dla osób z rezerwacji, spacer po folwarku i okolicy
* 19.00 - 21.00 kolacja
* 21.00 - 24.00 ognisko i wieczór filmowy przy lampce Proseco

- sobota 27.10
* 8.30  śniadanie
* 10.00 sesja warsztatowa
* w trakcie warsztatów przerwa obiadowa
* 13.30 - 17.30 sesja warsztatowa
* 18.00 kolacja
* 19:30 - 24.00 wieczór ayurvedyjski

-niedziela 28.10
* 8.30  śniadanie
* 10.00 sesja masażowa (2h) dla osób z rezerwacji, pozostałe osoby spacer, nordic walking
* wykwaterowanie do godziny 12.00Cena obejmuje:

*2 noclegi w pokoju 2 osobowym, (dopłata do pokoju 1-osobowego 70PLN)
*pełne wyżywienie (2 x lekki lunch, 2 x kolacja i 2 x śniadanie oraz serwis kawowy i herbaciany przy posiłkach) dania kuchni wegetariańskiej
*warsztaty „Droga do ciszy” prowadzone przez Elizę Taworską (2 bloki po 4h)
*spotkanie ayurvedyjskie prowadzone przez Elizę Taworską (2h)
*wieczór filmowy
*wspólne ognisko
*nordic walking

Dodatkowo:

Możliwość skorzystania z ayurvedyjskich masaży wykonywanych przez Elizę Taworską, konieczność wcześniejszej rezerwacji godziny masażu.

Rodzaje masaży

Masaż Abhyahnga – olejowy masaż całego ciała. Działa regenerująco i odprężająco, skuteczny w walce z migrenami, stresem i napięciem,  poprawia kondycję skóry, stymuluje układ krwionośny i limfatyczny usuwając toksyny, pobudza metabolizm. Masaż ten wyraźnie usuwa zmęczenie, przywraca siły witalne, daje ukojenie osobom przepracowanym, aktywnym i żyjącym w przewlekłym stresie i napięciu. Cena 180PLN/ os.

Shirodhara – olejowy masaż głowy i czoła wykonywany za pomocą strumienia ciepłego oleju sezamowego. Zabieg ten  uważany jest w Indiach  za boską metodę przywracającą spokój i harmonię, odmładzającą cały organizm. Jest to zabieg terapeutyczny, mający na celu eliminację źródła stresu. Relaksuje umysł i ciało, redukuje napięcia i stres, szczególnie polecany w leczeniu depresji, nadpobudliwości i migreny. Cena 200PLN/ os.

Kati Vasti – rozgrzewający, przeciwbólowy  zabieg olejowy na kręgosłup. Masaż pozwala usunąć sztywność kręgosłupa i pleców, pozbyć się bólu i poprawić  sprawność ruchową. Cena 180PLN/ os.


Cena, płatność i formalności

Cena pakietu: 690PLN / osoba, grupa 10-20 osób

Osoby zainteresowane warsztatami prosimy o wpłatę powyższej kwoty na konto:

Asia Dream Trips Joanna Gorczyca-Pasrija
ul. Rudnickiego 3a/58
01-858 Warszawa 
Alor Bank 41 2490 0005 0000 4000 7460 9375
Z dopiskiem: "Droga do ciszy” 26-28.10.2018 (imię i nazwisko)

Rezerwacja: proszę o zgłoszenia mailowe na adres: rezerwacje@asiadreamtrips.com

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT. Składając rezerwację prosimy podać dane do faktury.

Organizator wyjazdu:

Asia Dream Trips Joanna Gorczyca-Pasrija
ul. Rudnickiego 3a/58
01-858 Warszawa

Kontakt i zapisy : joanna@asiadreamtrips.com 
Tel. 602 733 869

Opinie klientów

Partnerzy

Partnerzy

Ambasada indyjska Ambasada Meksyku w Polsce Ambasada Indonezji  Signal Iduna Ubezpieczenia Rexio  

Design: dswww.pl - Tworzenie stron WWW
Back Up