facebook


Indonezja

Bali Workshop 27.04-07.05.2019

Kategoria: Wyprawy Grupowe

Rodzaj wycieczki: grupowa (6 - 10 osób)

Cel podróży: Indonezja

Liczba dni: 12 dni

Miejsce zbiórki: Denpasar

od 5.590*zł

+przelot, kurs 1USD =3,7PLN

Dostępne terminy

 • 27.04-07.05.2019

Indonezja Bali Workshop - „Błękitny Umysł”
Warsztaty rozwojowe z Klaudią Pingot na Bali

TERMIN: 27.04-07.05.2019

CENA : 1.000 PLN + 1.360 USD + przelot (od 2.800 – 3.500 PLN)
dla grupy 6 - 10 osób

PROGRAM WYJAZDU

Obudź swój Błękitny Umysł na Bali.

Na początku 2018 roku nastąpiło w moim życiu kilka niezwykłych przełomów, po tym jak parę miesięcy wcześniej czułam, że popadłam w wyczerpanie psychiczne i fizyczne.

Długo oczekiwane rzeczy po prostu zaczęły się dziać. Bezwysiłkowo, spontanicznie, naturalnie. Cele zaczęły się urzeczywistniać, a ja nigdy w życiu nie czułam się spokojniejsza, bardziej wypoczęta i wewnętrznie spójna.

Zaczęłam badać i testować moc intencji, intuicji oraz zupełnie niestandardowe ale proste techniki treningu mentalnego i duchowego.

Poprawiły się wszystkie standardy mojego życia. Ciało i umysł działają w pełnej synchronii. Relacje międzyludzkie pozbawione są wszelkiego napięcia czy tak zwanej „toksyczności”. Przestały mnie dotykać problemy finansowe oraz przemęczenie związane ze zbyt dużą ilością obowiązków i pracy.

Odczuwam moc płynącą z wewnętrznego spokoju. Chciałabym nauczyć tego także Ciebie. Wierzę, że to możliwe. Na Bali.

                W 2019 roku ukaże się moja kolejna książka zatytułowana „Błękitny Umysł”. Książka powstaje teraz, na bazie moich osobistych doświadczeń z ostatnich pięciu lat, mnóstwa zebranych historii oraz badań psychologicznych i ciekawostek. „Błękitny Umysł” to zupełnie niestandardowy poradnik, który ujawnia moc intencji, intuicji, archetypów, w których funkcjonujemy oraz paradoksów, którym ulegamy. Wiedza w nim zawarta jest bazą do prawdziwego treningu umysłu i ciała. Na Bali.

Z badań psychologicznych wynika, że aby zmienić swoje życie, musimy zmienić głęboko osadzone modele, poprzez które postrzegamy świat. Wymaga to zaangażowania wyobraźni, uczuć oraz rozwinięcia intuicji.

Najlepsze rzeczy, które zaczęły mi się przydarzać i zmiana jakiej doświadczyłam była wynikiem wchodzenia przeze mnie w pewien stan umysłu, który nazwałam właśnie „Błękitnym Umysłem”.

To stan, który osiągam poprzez trening mentalny, proste ćwiczenia fizyczne, treningi oddechowe, kontakt z wodą oraz głęboką relaksację. Chcę Cię tego nauczyć. Na Bali.

                Odpowiednio poprowadzony proces prowadzi do zwiększenia swojej świadomości, zbudowania odporności psychicznej, motywacji - poprzez rozumienie, nie wysiłek, lepszego zarządzania czasem i energią dobową i lepszego kontaktu z ciałem. Kolejne aspekty wynikające z tego procesu to niezachwiane poczucie własnej wartości, gotowość na zmianę, wizja przyszłości.

Cele, które przez lata były niespełnionymi pragnieniami, stają się w pewien sposób efektami ubocznymi nowego stylu życia i innego postrzegania świata i siebie.

 

Zapraszam Klaudia Pingot


ZAGADNIENIA WARSZTATÓW

CZAS TRWANIA 3 DNI

Podróż na Bali to 11 - dniowa przygoda. Poza bogatym programem wycieczki, z którym zapoznasz się poniżej, czekają nas 3 pełne dni treningu Twojego Błękitnego Umysłu.

Podczas warsztatów będziemy zgłębiać, trenować, eksplorować:

 1. Moc intencji. Czym jest intencja? Co mówią badania psychologiczne na temat mocy intencji? Podzielę się z Tobą własnymi doświadczeniami oraz opowiem niezwykłe historie. Będziemy uczyć się odpowiedniego „władania” intencją.
 2. Trening mentalny. Nauczę Cię wizualizacji, zarządzania swoją linią czasu, patrzenia na przeszłość i przyszłość. Nauczysz się, jak zarządzać systemem i jak patrzeć na dotychczasowe problemy i wyzwania z zupełnie innej perspektywy.
 3. Moc spokoju i synergii. Dowiesz się, jak pobudzić motywację do działania na długie miesiące lub lata, bez spalania się i huśtawki nastrojów. Nauczysz się pobudzać motywację poprzez świadomość, a nie instrumentalnie np. poprzez nagrody i kary.
 4. Tajemnice intuicji. Poznasz mity dotyczące działania intuicji, jak i jej niezwykłą skuteczność w odpowiednich warunkach. Dowiesz się, jak korzystać z intuicji oraz jak dopuścić ją do głosu. Zaczniesz wykorzystywać sygnały płynące z własnego ciała do odpowiedniej interpretacji tego, do podpowiada nieświadome postrzeganie.
 5. Poznasz paradoksy wyznaczania celów, nadmiernego zaangażowania i kontroli. Dowiesz się, dlaczego dając za dużo, ostatecznie tracimy i dlaczego najbardziej upragnione cele nigdy się nie realizują. Dowiesz się, jak wyznaczać cele, by urzeczywistniały się bezwysiłkowo, w ramach zmiany przekonań i stylu życia.
 6. Będziesz poznawać siebie poprzez poznawanie archetypów, ich roli, jakie odgrywają w naszym życiu i sensu ich istnienia. Dzięki temu, zrozumiesz, w jakim etapie życia teraz jesteś i jaki powinien być Twój kolejny krok.
 7. Zaczniesz świadomie (i podświadomie) pracować nad spójnością wizji na przyszłość i pomysłu na siebie.
 8. Nauczyć się lepiej zarządzać emocjami i regulować ich wpływ na Twoje życie.
 9. Nauczysz się, jak regenerować ciało oraz uruchamiać „Błękitny Umysł” poprzez oddechy i kontakt z wodą.
 10. Osiągniesz większą efektywność i kontrolę dzięki poszerzeniu swojej świadomości i doświadczeniom pracy z umysłem i ciałem.
 11. Zredukujesz ograniczające przekonania i zbudujesz większą gotowość do zmiany.
 12. Poznasz lepiej siebie i docenisz to, co w sobie masz.

 

Klaudia Pingot

Kreatywna mówczyni i liderka społeczności SpecBabek, autorka książek, psycholog, youtuberka oraz była oficer Centralnego Biura Śledczego KGP. Empatyczna, profesjonalna i z dużym poczuciem humoru.

Po porzuceniu służb mundurowych została coachem i trenerem, kończąc studia psychologiczne. W ciągu kilku lat stworzyła dwie marki - SpecBabkę oraz Smart Coaching. Kilkunastotysięczną społeczność SpecBabek wspiera poprzez działania on-line i spotkania stacjonarne.  Specjalizuje się w psychologii motywacji, technikach wywierania wpływu oraz leadershipie. Stworzyła metodę FitMind - wpływania na ciało poprzez umysł i emocje. Obecnie pisze kolejną książkę „Błękitny Umysł”, która jest także szerszą koncepcją poszerzania swojej świadomości oraz bez wysiłkowego osiągania celów. W koncepcji tej istotną rolę odgrywa zarządzanie intencją i wykorzystywanie intuicji, wsłuchiwanie się w swoje uczucia i budowanie gotowości na zmianę.

Klaudia lubi być transparentna i szczera w budowanych relacjach. Ma dystans do siebie i swoich porażek, uważa, że to jest źródłem jej sukcesów.

 

PROGRAM WYJAZDU

Dzień 1 

WARSZAWA – DENPASAR 

Spotkanie Uczestników na lotnisku Okęcie z przedstawicielem biura. Powitanie i zapoznanie grupy. Rozpoczęcie odprawy  paszportowo-bagażowej. Przelot do Denpasar na wyspę Bali.

Dzień 2 (-,-,-)

BALI - UBUD

Po wylądowaniu na lotnisku grupa zostanie przywitana w tradycyjny indonezyjski sposób.
Następnie klimatyzowanym samochodem przejedziemy do hotelu znajdującego się w niewielkim mieście Ubud znanego jako centrum lokalnej sztuki i kultury. W zależności od godziny przylotu dzień spędzimy na relaksie i aklimatyzacji.

Dzień 3 (B,-,-)

UBUD – tradycja, religia, kultura
Rano po śniadaniu wyruszymy na całodzienne zwiedzanie okolic. Rozpoczniemy od wizyty w świątyni Tirta Empul uważanej za jedną z najważniejszych świątyń na wyspie. Udamy się na spacer po Monkey Forest, poznamy też sztukę współczesną i tradycyjną w lokalnym muzeum ARMA. Po zwiedzaniu będzie czas na spacer ulicami Ubud i wizytę na lokalnym markecie.
Trudno powiedzieć, że było się na Bali, jeśli nie było się w Ubud. Niewielkie miasteczko położone w centrum wyspy stanowi jej kulturalną i artystyczną stolicę. Dziesiątki małych galerii ze sztuką, kafejek z organiczną kawą i zdrowym jedzeniem, centra jogi i medytacji, labirynty małych uliczek wypełnionych straganami, sklepami i lokalnymi sklepikami – to wszystko sprawia, że Ubud ma niepowtarzalny charakter i warto się tu zatrzymać na dłużej. Dla chętnych wizyta w Yoga Barn, centrum jogi i zdrowia.

Dzień 4  (B,-,-)

Ubud – wioski, pola ryżowe, tradycja

Poranne śniadanie. Dla chętnych  całodzienna wycieczka, dzięki której poznamy życie lokalnej ludności żyjącej na wsi. Dzień rozpoczniemy od wycieczki rowerowej po okolicznych wioskach i spaceru po polach ryżowych. Po lunchu udamy się na zachód wyspy, gdzie będziemy podziwiać zachód słońca nad malowniczo położoną świątynią Tanah Lot. Po kolacji wrócimy do hotelu. 

Dzień 5 (B,-,-)

Rafting po rzece Ayung

Rano zjemy smaczne śniadanie. Następnie wyruszymy na wspaniałą przygodę. Przeżyjemy jedną z najlepszych atrakcji przygodowych oferowanych na wyspie. Spływ rzeką Ayung płynącą wśród bujnej roślinności lasów deszczowych. Kaskady, wodospady i meandry rzeki dostarczą niezapomnianych wrażeń, a chłód wody pozwoli nacieszyć się czystym rześkim klimatem i aktywnie wypocząć. Po spływie będzie możliwość przebrania się i odświeżenia. Zjemy pyszny lunch w formie bufetu i powrócimy do hotelu. Resztę dnia spędzimy korzystając z atrakcji Ubud. Nocleg w Ubud

Dzień 6 (B,-,-)

Słonie i przejazd na wybrzeże

Po śniadaniu wymeldujemy się z hotelu i udamy się w drogę na wybrzeże. Dzisiejszego dnia odwiedzimy wyjątkowe miejsce – Maison Elephant Safari Park, gdzie spędzimy wspaniały czas ze słoniami. Poznacie zwyczaje, zachowania i dotkniecie te wyjątkowe zwierzęta, które zostały uratowane i przywiezione z Sumatry. Na Bali znalazły dobrych opiekunów. Miejsce rekomendowane przez National Geographic.
Po safari zjemy pyszny lunch i będziemy kontynuować podróż na wybrzeże. Odwiedzimy również plantację najdroższej kawy Luwak. Zameldowanie i nocleg w hotelu.

Dzień 7-10 WARSZTATY (B,-,-)

Najbliższe dni spędzimy w resorcie bezpośrednio przy plaży, gdzie odbędą się 3 dniowe warsztaty.
Gościć nas będzie pięknie położony resort przy plaży, gdzie oddamy się relaksowi, będziemy poznawać okolicę i korzystać ze wspaniałych balijskich masaży.

Dzień 11  Ostatni dzień na wyspie (B,-,-)

Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko.
Odprawa paszportowo-bagażowa i wylot do Polski. Zakończenie wyjazdu

  

Cena zawiera:

 • 3 dniowe warsztaty „Błękitny Umysł” prowadzone przez Klaudie Pingot
 • Zakwaterowanie w hotelach 3*, w pokojach 2 osobowych
 • Zwiedzanie i atrakcje wymienione w programie dzień 3- zwiedzanie Ubud
 • Śniadania podczas całego pobytu
 • Prywatny klimatyzowany transport na całej trasie wyjazdu
 • Tradycyjne przywitanie na lotnisku
 • Anglojęzyczny przewodnik podczas zwiedzania Ubud
 • Ubezpieczenie NNW, KL, bagaż
 • Dodatkowe atrakcje i niespodzianki dla uczestników
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

 Cena nie zawiera:

 • przelotu na trasie Warszawa - Denpasar - Warszawa
 • wyżywienia nie wymienionego w programie, obiady + kolacje to koszt ok. 200 USD
 • zwiedzanie i atrakcje wymienione w programie dzień 4 koszt 40 USD – wioski + lunch
 • zwiedzanie i atrakcje wymienione w programie dzień 5 koszt 50 USD – rafting + lunch
 • zwiedzanie i atrakcje wymienione w programie dzień 6 koszt 25 USD - słonie
 • wydatków własnych
 • napiwków ok. 20 USD

 
* kolejność zwiedzania  może ulec zmianie

**wyżywienie B- breakfast (śniadanie), L – lunch , D – dinner (kolacja)

***zakończenie programu następuje z chwilą stawienia się na lotnisko w Denpasar

Przedmiot i suma ubezpieczenia zagwarantowana przez Organizatora:

- Koszty leczenia KL wraz z Assistance Świat – 30.000 Euro
- Następstwa nieszczęśliwych wypadków NNW – Świat 15.000PLN
- Bagaż podróżny BP – Świat 1.000PLN

Każdy Uczestnik może wykupić dodatkowe ubezpieczenie od kradzieży
- Koszty rezygnacji z imprezy turystycznej KRIT – 3% ceny imprezy (składkę uiszcza się w ciągu 4 dni po podpisaniu umowy, jeśli do rozpoczęcia imprezy, pozostało nie mniej niż 30 dni).
- Przedmiot i suma ubezpieczenia opcjonalnego (do indywidualnego wykupu np. Od chorób tropikalnych (dotyczy wypraw w rejony o podwyższonym stopniu ryzyka zarażenia - lista u Organizatora).

Podana cena jest orientacyjna. W chwili zgłoszenia pierwszych chętnych zastrzegamy prawo do aktualizacji ceny na dzień rozpoczęcia kompletowania grupy.

Partnerzy

Partnerzy

Ambasada indyjska Ambasada Meksyku w Polsce Ambasada Indonezji  Signal Iduna Ubezpieczenia Rexio  

Design: dswww.pl - Tworzenie stron WWW
Back Up