facebook


Indonezja

Indonezja Bali Lombok Gili termin dowolny

Kategoria:

Rodzaj wycieczki: indywidualna - jednoosobowa

Cel podróży: Indonezja

Liczba dni: 11 dni

Miejsce zbiórki: Dżakarta

od 9.990*zł

* Podana wyżej cena jest orientacyjna. W koszcie pobytu założono średni koszt biletu lotniczego. Cena jest skalkulowana w oparciu o dwie osoby podróżujące razem, bilety lotnicze rezerwowane z 3-mce wyprzedzeniem, przelot w klasie ekonomicznej.

Indonezja to wyspiarski kraj, kojarzony głownie z pięknymi plażami, tropikalnym klimatem, rajskimi wakacjami oraz błękitnym morzem. I to wszystko się zgadza. Indonezja taka właśnie jest.
Kalejdoskop wysp obejmuje 5 tysięcy km długości i 1750 km szerokości. A samych wysp jest ponad 17 tys.
Tak duży kraj ma ogromnie zróżnicowaną etnicznie ludność, ok300 grup etnicznych z 250 odrębnymi językami.

Wyspa Lombok położona jest pomiędzy Bali i Sumbawa. Swoim urokiem i malowniczością dorównuje znanej turystycznie siostrze Bali. Wyjątkowość tej wyspy określa jej odmienna flora i fauna, która jest zbliżona do australijskiej. Sama wyspa ma charakter wulkaniczny.

Głównym magnesem przyciągającym turystów do tego miejsca są niewątpliwie bogate i barwne rafy koralowe, niebywałe gatunki ryb oraz żółwie płetwiaste Penyu.

Lombok to również hinduistyczne świątynie, targi i bazary rybne, gdzie można kupić tuńczyka, rekina, płaszczkę. W okolicznych wodach mieszkańcy prowadzą fermy pereł, które są obowiązkowym punktem na drodze turystów.

Lombok to przede wszystkim wyspa z pięknymi plażami i morzem będąca wyśmienitym polem dla surferów i miłośników sportów wodnych.

Atrakcje:

- odpoczywaj na najwspanialszych, piaszczystych plażach wysp Indonezji
- poznaj hinduistyczne świątynie i miejsca kultu
- odwiedź Park Narodowy i tropikalną roślinność
- korzystaj z uroków bogatej przyrody i podwodnego świata
- odwiedź lokalne bazary i bogate targi rybne

Program pobytu:

ARCHIPELAG INDONEZJA Jawa - Bali - Gili - Lombok

Dzień 1
Wylot z Warszawy lub innego miasta w Polsce od stolicy Indonezji Dżakarty. Cały dzień oraz pierwszy nocleg spędzone w podróży.

Dzień 2
Po przylocie na Jawę i odprawie paszportowo bagażowej, zmiana terminala i dalszy lot do Yogyakarty, stolicy kulturalnej Indonezji. Na lotnisku spotkanie z Kierowcą a następnie przejazd do hotelu w centrum miasta . 

Dzień 3
(B)
Pierwszy dzień poświęcony na zwiedzanie Yogyakarty. Odbiór z hotelu o godzinie 09.00. Na początek tereny starego miasta z ich ogrodami/basenami Taman Sari oraz pałacem sułtańskim Kraton. W drugiej części dnia świątynie hinduistyczne z tzw. płaskowyżu Śiwy z wpisana na listę UNESC Prambanan w  roli głównej. Wieczorem po zrealizowanym programie transfer do hotelu.

Dzień 4
(B)
Wyjazd z hotelu po śniadaniu, o godzinie 09.00. Na początek przejazd do miejscowości Kaliurang pod najaktywniejszym jawajskim wulkanem Merapi na dwugodzinną przejażdżkę Jeepem po jego zboczach (Lava Tour). W drugiej części dnia przejazd do miejscowości Magelang gdzie znajdują się najbardziej znane świątynie buddyjskie Mendut oraz Borobudur. Na początek jednak odwiedziny w położonym w tropikalnej dżungli kurzym kościele. Wieczorem powrót do hotelu w Yogyakarcie.

Dzień 
(B)
Wcześnie ran z hotelu odbierze Was Kierowca i przejedziecie na lotnisko skąd nastąpi przelot na kolejną wyspę archipelagu czyli Bali. Z lotniska balijski Kierowca odwiezie Was do Hotelu w popularnej miejscowości Ubud, tak zwanej stolicy artystycznej Bali.. Po drodze do hotelu odwiedzicie kultową świątynię Tanah Lot, oraz świątynię Taman Ayun oraz balijski tradycyjny dom.

Dzień 6
(B)
Po śniadaniu o godzinie 09.00 z hotelu odbierze was Kierowca (Przewodnik) i rozpoczniecie kolejny dzień eksploracji wyspy. W dniu dzisiejszym świątynia świętych źródeł, małpi gaj i Besakih czyli świątynia matka. Wieczorem powrót do hotelu w miejscowości Ubud.

Dzień 7
(B)
Po śniadaniu przejazd do portu szybkich łodzi motorowych w Padangbay i dwugodzinny rejs na popularny archipelag wysepek Gili u wybrzeży wyspy Lombok. Zakwaterowanie na największej z nich Gili Trawangan w 

Dzień 8
(B)
Pierwszy beztroski dzień wypoczynku aktywnego czy tez plażowania we własnym zakresie. Zakwaterowanie w hotelu na Gili Trawangan (j.w.)

Dzień 9
(B)
Kolejny leniwy dzień odpoczynku w zakresie własnym na Gili Trawangan. Zakwaterowanie w hotelu wg wcześniejszego ustalenia (j.w.)

Dzień 10
(B)
Po śniadaniu wymeldowanie z hotelu i transfer na Lombok centralny a następnie przejazd wyspą na południe połączony ze zwiedzaniem. Zobaczycie między innymi farmę pereł orz wioskę ssaków.

Dzień 11
(B)
Po śniadaniu możliwość wycieczki na największy targ ryb na Lombok gdzie codziennie zobaczyć można wyciągane z morza rekiny, tuńczyki i barakudy. Po wizycie na targu wycieczka na tak zwana Pink Beach na ostatni indonezyjski lunch. Po powrocie do hotelu wymeldowanie następnie transfer na lotnisko w Praya skąd odlecicie do Dżakarty na swój lot do Europy.

Oferta nie zawiera propozycji hoteli. Ostateczny wybór standardu hotelu jest uzgadniana indywidualnie w zależności od preferencji i dostępności.

 

 

Cena zawiera:

 • Przelot rejsowy Polska-Indonezja-Polska
 • Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych ze śniadaniem – Jawa, Bali, Gili, Lombok
 • Transport na całej trasie wyjazdu ( łodzie, jeep, samochód, przeloty)
 • Zwiedzanie wg programu z kierowcą Przewodnikiem
 • Przeloty na trasie
  • Dżakarta - Yogokarta
  • Yogokarta - Bali
  • Lombok - Dżakarta
 • Ubezpieczenie

Cena nie zwiera:

 • Biletów wstępu do zwiedzanych zabytków i atrakcji ( ok 130 USD / osobę)
 • Przewodników lokalnych na Bali, Lombok, Jawa ( ok 60 USD/ osoby)
 • Wyżywienia nieobjętego programem
 • wydatków własnych, napiwków

 * Podana wyżej cena jest jedynie orientacyjna. W koszcie pobytu założono średni koszt biletu lotniczego na tym kierunku. Cena jest skalkulowana w oparciu o dwie osoby podróżujące razem, bilety lotnicze rezerwowane z 3-miesięcznym wyprzedzeniem, przelot w klasie ekonomicznej.

Przedmiot i suma ubezpieczenia zagwarantowana przez Organizatora:

- Koszty leczenia KL wraz z Assistance Świat – 30.000 Euro
- Następstwa nieszczęśliwych wypadków NNW – Świat 15.000PLN
- Bagaż podróżny BP – Świat 1.000PLN

Każdy Uczestnik może wykupić dodatkowe ubezpieczenie:

- Od kradzieży
- Koszty rezygnacji z imprezy turystycznej KRIT – 3% ceny imprezy (składkę uiszcza się w ciągu 4 dni po podpisaniu umowy, jeśli do rozpoczęcia imprezy, pozostało nie mniej niż 30 dni).
- Przedmiot i suma ubezpieczenia opcjonalnego (do indywidualnego wykupu np. Od chorób tropikalnych (dotyczy wypraw w rejony o podwyższonym stopniu ryzyka zarażenia - lista u Organizatora).

Opinie klientów

Partnerzy

Partnerzy

Ambasada indyjska Ambasada Meksyku w Polsce Ambasada Indonezji  Signal Iduna Ubezpieczenia Rexio  

Design: dswww.pl - Tworzenie stron WWW
Back Up