facebook


Polska

WARSZTATY ODNALEŹĆ SIEBIE MIŁKOWIEC POLSKA

Kategoria: Wyprawy Grupowe

Rodzaj wycieczki: grupowa (12 - 16 osób)

Cel podróży: Polska

Liczba dni: 4 dni

Miejsce zbiórki: MIŁKOWIEC

1580zł

590PLN pobyt + 990PLN warsztat

Dostępne terminy

  • 05.07-08.07.2020

WARSZTATY DLA KOBIET "ODNALEŹĆ SIEBIE" 

prowadzone przez KAROLINĘ RYBUS-PRZENIOSŁO

MIŁKOWIEC 

TERMINY WYJAZDU:  
I -05-08.07.2020,
II -23-26.07.2020

Cena pakietu: 590 PLN ( zakwaterowanie z wyżywieniem )+ 990 PLN (warsztaty) 
grupa 12-16 osób

Dopłata do pokoju 1-osobowego – 120PLN

PROGRAM WYJAZDU

Zapraszam Cię w Podróż, która będzie początkiem drogi w Odnalezieniu siebie, stanie się gruntem Twojego nowego, lepszego życia. Podróż, podczas której, będziesz szukała odpowiedzi na ważne pytania.

Pytania o sens życia, o to kim jesteś, co w życiu jest dla Ciebie ważne, co mówią o Tobie Twoje emocje, jakie są Twoje prawdziwe potrzeby, jakie masz pragnienia, marzenia, w czym się chcesz realizować…

Dziś, każdej z nas należy się odpoczynek, chwila relaksu, wyciszenia strachu i poszukania pozytywnych emocji. Zadbanie o SIEBIE.

Z myślą o Tobie, Twoich potrzebach, w tej niecodziennej sytuacji, z którą przyszło nam się mierzyć, powstał właśnie ten wyjątkowy wyjazd.

Wyjazd, podczas którego, w sposób szczególny, zaopiekujesz się swoim wnętrzem i ciałem.  Przez te kilka dni, weźmiesz udział w warsztatach rozwojowych, przyjrzysz się emocjom i swojemu ciału, a także poczujesz moc uczestnictwa w Kobiecym kręgu.
Ten dni to przede wszystkim wspaniały czas tylko dla Ciebie!

Odprężenie, dużo uśmiechu i pozytywnej energii, pobudzenie kreatywności i wyobraźni w gronie wspaniałych, inspirujących kobiet. Pora wyruszyć w Podróż, która sprawi Ci radość, która doda Ci sił. Podróż, która pozwoli Ci złapać wreszcie oddech !

WARSZTAT PROWADZI


Karolina Rybus-Przeniosło  
coach, socjolog, autorka kart rozwojowych dla kobiet Odnaleźć siebie. Praktykę coachingu prowadzi w Polsce i w Indonezji. Od ponad 12 lat wdraża projekty rozwojowe dla biznesu i administracji publicznej. Od 2016 r. lat prowadzi  warsztaty na wyjazdach coachingu na Bali, podczas których wspiera kobiety w procesie głębokiej zmiany, wzmacnianiu poczucia własnej wartości,  budowaniu relacji, odkrywaniu i wzmacnianiu swojego JA . Pomaga kobietom realizować ich cele oraz spełniać marzenia. Jest certyfikowanym międzynarodowym praktykiem narzędzia diagnostycznego PRISM Brain Mapping, specjalistą w Centrum Medycznym FEMINIUM, prelegentem podczas biznesowych i rozwojowych konferencji, jej wypowiedzi i artykuły pojawiają się m.in. w SENS, PANI, mint Magazin czy BusinessWoman&life. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego , kierunku Stosowane Nauki Społeczne, Akademii Leona Koźmińskiego kierunku Coaching profesjonalny a także kursu Neuroscience in coaching oraz Coaching prowokatywny prowadzonego przez międzynarodowy autorytet w tej dziedzinie - dr Noni Hoffner. Życiowe motto Karoliny to: Życie dzieje się TERAZ”.

Co dla Ciebie przygotowałam?

  • Warsztaty rozwojowe Odnaleźć siebie

WARSZTAT I - MAPA MARZEŃ, podczas którego  stworzysz swoją wyjątkową Mapę Marzeń. Dzięki niej wyznaczysz swoje cele oraz stworzysz skuteczny plan ich realizacji. Zamienisz się w prawdziwą Artystkę i przeniesiesz się w świat kolorów, magii i pozytywnej energii!

Za pomocą kolorowych gazet, rysunków , wycinanek , znaków stworzysz Mapa Marzeń, która jest szczególnym graficznym przedstawieniem Twoich indywidulanych pragnień, celów, dążeń, potrzeb. Jest ona wyjątkową wizualizacją naszych marzeń, zrobioną po to, aby te marzenia zamieniły się w cele. To kreatywne narzędzie, które uwalnia nasze najgłębsza pragnienia, pozwala im wyjść na światło dzienne i zacząć się wreszcie spełniać.

WARSZTAT II  - W GŁĄB SIEBIE, w trakcie którego odnajdziesz  swoje najważniejsze wartości oraz popracujesz nad swoimi przekonaniami, które Cię ograniczają. Porozmawiamy o Twoim ogrodzie emocji, o tym co mówią o Tobie, jak sobie z nimi radzić. Zagłębimy się w temat uważności i życia Tu i Teraz.

Poruszymy temat poczucia własnej wartości i samoakceptacji.   

  • Kobiecy krąg – w atmosferze żeńskiej energii, zaufania i bliskości nawiążemy kontakt ze swoją prawdziwą kobiecą naturą. Porozmawiamy o rzeczach ważnych dla każdej z nas, o naszych doświadczeniach i przeżyciach.
  • Praktykę wieczornej medytacji
  • Spacery w ciszy po przepięknej okolicy
  • Wspaniałe i głębokie rozmowy w kręgu kobiet

Podczas czterech dni znajdziesz czas i przestrzeń na to, co dla Ciebie najlepsze: pracę ze swoim umysłem, pytania, które zmieniają perspektywę, pracę ze swoim ciałem,  spokojny oddech,  w otuleniu pięknej przyrody, relaks i odprężenie.  Odkryjesz siłę naturalnej kobiecości, nauczysz się czerpać ze swojej żeńskiej energii i nawiążesz kontakt ze swoją prawdziwą, kobiecą naturą. 

MIEJSCE

Folwark Miłkowiec k/Kozłowa – zapraszamy na stronę folwarku www.milkowiec.pl
Położony na Mazurach Zachodnich między dwoma małymi miastami – Nidzicą a Działdowem – blisko drogi krajowej E7, około 170 km od Warszawy oraz około 200 km od Trójmiasta Folwark Miłkowiec to miejsce, gdzie można zrelaksować się, wyciszyć oraz odpocząć.

Opis zakwaterowania:
Pokoje: 1, 2, 3-osobowe z łazienkami urządzone w wiejskim stylu. W każdym z pokoi znajdują się typowe mazurskie meble sosnowe, ręcznie pomalowane przez artystę ludowego.
Ściany zdobią obrazy nawiązujące do miejscowej flory i fauny.

Cena obejmuje:

-           warsztaty „ODNALEŹĆ SIEBIE” prowadzone przez KAROLINĘ RYBUS-         PRZENIOSŁO  
             12h zajęć coachingu, 4h medytacji + Kobiecy krąg
-           3 noclegi w pokoju 2 osobowym, (dopłata do pokoju 1-osobowego 120PLN)
-           pełne wyżywienie (4 x lekki lunch, 3 x kolacja i 3 x śniadanie)
dania  wegetariańskie
-           serwis kawowy i herbaciany przy posiłkach i podczas warsztatów
-           wspólne ognisko
-           składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
-           organizacja wyjazdu i opieka przedstawiciela biura

Dodatkowo płatne:

-           poranne zajęcia jogi z instruktorem
(konieczność zabrania własnej maty do jogi,
             zapisy   przed wyjazdem)
-           indywidualne sesje coachingU podczas wyjazdu z Karoliną Rybus-Przeniosło
             (ilość miejsc – ograniczona, zapisy przed wyjazdem)

Cen, płatność i formalności

Cena pakietu: 590 PLN ( zakwaterowanie z wyżywieniem )+ 990 PLN (warsztaty)
grupa 12-16 osób

Dopłata do pokoju 1-osobowego – 120PLN

Osoby zainteresowane warsztatami prosimy o wpłatę powyższej kwoty na konto:

Asia Dream Trips Joanna Gorczyca-Pasrija
ul. Rudnickiego 3a/58
01-858 Warszawa
Alor Bank 41 2490 0005 0000 4000 7460 9375
Z dopiskiem: "Miłkowiec” (imię i nazwisko)

Rezerwacja: proszę o zgłoszenia mailowe na adres: rezerwacje@asiadreamtrips.com

Uwaga  - Wystawiamy faktury VAT. Składając rezerwację prosimy podać dane do faktury.

Partnerzy

Partnerzy

Ambasada indyjska Ambasada Meksyku w Polsce Ambasada Indonezji  Signal Iduna Ubezpieczenia Rexio 

Design: dswww.pl - Tworzenie stron WWW
Back Up