facebook


Indonezja

JOGA NA BALI 07.10-16.10.2019

Kategoria: Wyprawy Grupowe

Rodzaj wycieczki: grupowa (8 - 12 osób)

Cel podróży: Indonezja

Liczba dni: 10 dni

Miejsce zbiórki: Denpasar

od 4.790zł

+ przelot, kurs 1USD =3,8 PLN

Dostępne terminy

 • 07.10-16.10.2019

Do pobrania

JOGA NA BALI
WARSZTATY Z KAMILĄ KARPIŃSKĄ

Cena za osobę (wielkość grupy 8-12 osób)

1.000 PLN + 990 USD + przelot (ok. 2.800 PLN)

TERMIN  -   07.10-16.10.2019                  


PROGRAM WYJAZDU

GŁÓWNE ATRAKCJE WYJAZDU

 

 • Yin Yang: „Warsztat jogi o wewnętrznej równowadze” prowadzone przez Kamilę Karpińską
  • Joga i medytacja pod okiem instruktorki Kamili Karpińskiej
  • wyjątkowy ekologiczny ośrodek położony na wsi, wśród zieleni, pól ryżowych i wodospadów
  • Balijska kultura, tradycja, religia – zwiedzanie Ubud, Monkey Forest, Butterfly Park
  • Hinduistyczne świątynie i bogata tradycja religijna – Tanah Lot, Tirta Empul, Ulun Danu Beratan
  • Ekscytujący rafting rzeką Ayung
  • Trekking po polach ryżowych Jatiluwih (UNESCO)
  • Relaks na plażach i zabiegi SPA, luz, luz i jeszcze raz luz
  • Doskonała kuchnia bogata w owoce morza i tropikalne owoce

 

PROGRAM WYPRAWY

Dzień 1 WARSZAWA – DENPASAR
Spotkanie Uczestników na lotnisku Okęcie z przedstawicielem biura. Powitanie i zapoznanie grupy. Rozpoczęcie odprawy paszportowo-bagażowej.

Dzień 2 BALI – UBUD (-,-,-) Start programu.
Po wylądowaniu na lotnisku grupa zostanie przywitana w tradycyjny indonezyjski sposób. Następnie klimatyzowanym samochodem przejedzie do hotelu znajdującego się w niewielkim mieście Ubud znanego jako centrum lokalnej sztuki i kultury. W zależności od godziny przylotu dzień spędzimy na relaksie i aklimatyzacji. Nocleg w hotelu

Dzień 3 UBUD – tradycja, religia, kultura (B,-,-)
Rano po śniadaniu wyruszymy na całodzienne zwiedzanie okolic. Rozpoczniemy od wizyty w świątyni Tirta Empul uważanej za jedną z najważniejszych świątyń na wyspie. Udamy się na spacer po Monkey Forest, oraz do parku motyli. Po zjedzeniu lunchu odwiedzimy plantację najdroższej kawy świata Luwak i skorzystamy z cudownej atrakcji wyspy Balinese Swing. Po zwiedzaniu będzie czas na spacer ulicami Ubud i wizytę na lokalnym markecie. Trudno powiedzieć, że było się na Bali, jeśli nie było się w Ubud. Niewielkie miasteczko położone w centrum wyspy stanowi jej kulturalną i artystyczną stolicę. Dziesiątki małych galerii ze sztuką, kafejek z organiczną kawą i zdrowym jedzeniem, centra jogi i medytacji, labirynty małych uliczek wypełnionych straganami, sklepami i lokalnymi sklepikami – to wszystko sprawia, że Ubud ma niepowtarzalny charakter i warto się tu zatrzymać na dłużej. Kolacja we własnym zakresie. Nocleg w hotelu.

Dzień 4 Rafting na rzece Ayung (B,L,-)
Poranne śniadanie, a po nim przeżyjemy jedną z najlepszych atrakcji przygodowych oferowanych na wyspie –spływ rzeką Ayung płynąca wśród bujnej roślinności lasów deszczowych. Kaskady, wodospady i meandry rzeki dostarczą niezapomnianych wrażeń, a chłód wody pozwoli nacieszyć się czystym rześkim klimatem i aktywnie wypocząć. Po spływie będzie możliwość przebrania się i odświeżenia. Na miejscu zjemy też lunch. A zaraz po nim przejdziemy do świątyni Tanah Lot, gdzie będziemy podziwiać zachód słońca z widokiem na jedną z najpiękniej położonych świątyń na Bali. Po kolacji wrócimy do hotelu w Ubud.

Dzień 5 Ubud – Tarasy ryżowe Jatiluwih oraz świątynia Ulun Danu Betaran (B,L,-) Tego dnia opuszczamy Ubud. Rano zjemy smaczne śniadanie, wymeldujemy się z hotelu i wyruszymy na wspaniałą przygodę. Dzisiejszego dnia aktywnie spędzimy czas podziwiając największe tarasy ryżowe na Bali wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jatiluwih to najbardziej spektakularne tarasy ryżowe na Bali. Odwiedzimy również świątynię Ulun Danu Beratan, która uznawana jest za najbardziej fotografowaną świątynię na wyspie i z pewnością jest jednym z charakterystycznych obrazów Bali znanych z widokówek. Następnie wyruszymy do północnej części wyspy, gdzie zamieszkamy w wiosce Sudaji w pięknie usytuowanym, ekologicznym resorcie z zapleczem do jogi, wegetariańskim jedzeniem i wspaniałą lokalną atmosferą.

Dzień 6- 9 Sudaji (B,-,-)
Najbliższe dni dostarczą Nam niezapomnianych wrażeń duchowych i emocjonalnych. Rozpoczniemy praktykę jogi i warsztaty. Wybraliśmy dla Was piękne tradycyjne i lokalne miejsce, położone wśród zieleni, pól ryżowych i z lokalną atmosferą. Opis miejsca poniżej. Każdy dzień będziemy witać porannymi zajęciami jogi prowadzonymi przez Kamilę Karpińską. Odbędą się również warsztaty Yin Yang: „Warsztat jogi o wewnętrznej równowadze” prowadzone przez Kamilę. Dostępne będą aktywności jak:
• masaże balijskie
• trekking do znajdującego się w pobliżu kompleksu wodospadów Sekupmul
• wizyta w wiosce, szkole, poznanie lokalnej społeczności i misji ośrodka
• możliwość dodatkowych wycieczek nad morze (ok. 20min)

Dzień 10 Ostatni dzień na wyspie
Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Zakończenie programu. Wylot do Polski.

* kolejność zwiedzania może ulec zmianie
**wyżywienie B- breakfast (śniadanie), L – lunch , D – dinner (kolacja) ***zakończenie programu następuje z chwilą stawienia się na lotnisko w Denpasar

 

 

  Yin Yang: warsztat jogi o wewnętrznej równowadze

  Yin i Yang. Przeciwieństwa. Słońce i księżyc. Noc i dzień. Działanie i odpoczynek. Natura działa na zasadzie przeciwieństw i ich równowagi. W dzisiejszym życiu często tracimy ten balans. Aby ciało było sprawne i zdrowe, a umysł spokojny, warto umieć odnaleźć w sobie zarówno aktywność jak i spokój. Dlatego zapraszam na głęboko regenerujący i dodający sił wakacyjny warsztat z jogą, który nauczy nas, jak równoważyć te 2 aspekty naszego życia. Warsztat przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak  i zaawansowanych. Zajęcia są prowadzone w sposób dający możliwość  pogłębiania praktyki, w zależności od potrzeb i możliwości.  Poranna praktyka będzie wspierać w nas element yang, dodając siły i energii. Oparta na metodzie vinyasy i hathta jogi w energiczny, ale i mądry sposób pozwoli nam pracować z ciałem.
Po południu będziemy rozwijać w nas element yin, czyli spokój, regenerację i wyciszenie. Wykorzystamy do tego yin yogę, czyli łagodną i medytacyjną formę ruchu. Pojawią się także relaksujące ćwiczenia oddechowe, krótkie medytacje i relaksacje. Nasza praktyka jogi nie odnosi się jedynie do ćwiczenia coraz to trudniejszych asan, lecz jest  praktyką większego zrozumienia i odczuwania swojego ciała. Rozwija koncentrację, wrażliwość i uwalnia od nadmiernego napięcia. Poznanie pranayamy ( technik oddechowych) pozwoli Ci doświadczyć jak oddech może  podnosić energię,  uspokajać umysł,  regenerować układ nerwowy i energetyczny i nauczy, jak sobie pomóc w radzeniu ze stresem i spadkami energii.  Plan dnia: 
* 07.30 – 9.00 sesja energetycznej jogi yang i pranayamy 
* 17.30 – 19.00 sesja regenerującej yin yogi 
* 20.30 – 21.00 relaksacyjna sesja oddechowa i medytacja dla chętnych       
Kamila Karpińska   z wykształcenia jest politologiem  i psychologiem, absolwentką UW  i SWPS, Szkoły Trenerów Umiejętności Psychospołecznych  w Ośrodku Intra; stypendystką Goteborgs Universitet w Szwecji  i Northeastern Illinois University  w USA. Z pasji i serca- nauczycielką jogi i trenerką warsztatów antystresowych. W trakcie pobytu  w Indiach ukończyła kurs nauczycielski jogi RYT 200 Yoga Alliance. Czerpie z różnych stylów jogi, choć najbliższa jest jej metoda B.K.S Iyengara, Yin Yoga oraz Vinyasa.

Prowadzi bloga www.streso-terapia.pl   

 „Każdy człowiek jest inny, dlatego praktyka powinna być dostosowana do aktualnych jego potrzeb. Jogę praktykuje od 2003 i traktuje jogę jako dialog z ciałem, a nie dążenie do doskonałości. Obserwuje, jak wiele się zmienia pod wpływem uważnej pracy z ciałem, z emocjami i dlatego chce dzielić się tą wiedzą. Moją pasją jest terapia jogą, joga regeneracyjna i praca z osobami, które wymagają szczególnej troski. Jestem również psychologiem i trenerką rozwoju osobistego, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i SWPS.
Zanim ze swojej pasji uczyniłam pracę, pracowałam kilka lat w działach HR i zrealizowałam ponad 800h. szkoleń biznesowych z umiejętności miękkich.  Dzisiaj pomagam innym holistycznie pracować ze swoim ciałem i umysłem, ponieważ wierzę, że człowiek jest całością.   Joga jest dla mnie wspaniałym narzędziem, które pozwala mi odzyskiwać równowagę w życiu i być lepszą osobą :)Uczę tylko tego, co sama doświadczyłam.”  
PODRÓŻE WYPRAWA MARZEŃ  KOBIECE WYPRAWY PODRÓŻE DO AZJI TURYSTYKA W MAŁEJ GRUPIE  BIURO PODRÓŻY DLA SINGLI WAKACJE RODZINNE SZYTE NA MIARĘ JOGA W AZJI DLA KOBIET WAKACJE Z DZIECKIEM PODRÓŻ DO INDII  WYPRAWA DO INDII  

NASZE WYPRAWY

INDIE   SRILANKA   KERALA   TAJLANDIA  KAMBODŻA   MEKSYK  
LATGALIA   ŁOTWA    MALEZJA   GOA   BOMBAJ   AYURVEDA   JOGA  
WYPRAWY Z DZIEĆMI   MAURITIUS   KUBA   SRI LANKA MALEDIWY   WIETNAM

Cena zawiera:

-  Yin Yang: „Warsztat jogi o wewnętrznej równowadze” prowadzone przez Kamilę Karpińską
-  zajęcia joga i medytacja prowadzone przez Kamilę Karpińską  
* 07.30 – 9.00 sesja energetycznej jogi yang i pranayamy * 
* 17.30 – 19.00 sesja regenerującej yin yogi 
* 20.30 – 21.00 relaksacyjna sesja oddechowa i medytacja dla chętnych 
- Zakwaterowanie w hotelach 2*/3*, w pokojach - 2 osobowych ze śniadaniami – 8 nocy
- Zwiedzanie Ubud z przewodnikiem Monkey Forest, światynia Tirta Empul, Butterfly Park,
- Trekking po polach ryżowych Jatiluwih z lunchem, świątynia Ulun Danu Beratan  
- Prywatny klimatyzowany transport na całej trasie wyjazdu
- Anglojęzyczny przewodnik podczas zwiedzania Ubud
- Ubezpieczenie NNW, KL, bagaż
- Opieka Kamili podczas zwiedzania na całej trasie wyjazdu
- Organizacja i serwis wyjazdu

Cena nie zawiera:

- przelotu na trasie Warszawa - Denpasar - Warszawa ( ok 2.800 PLN)
- pełnego wyżywienia w hotelu w Sudaji – pakiet dzienny 20USD (lunch, kolacja) -  jedzenie w większości wegetariańskie
- wyżywienia w Ubud, to orientacyjny koszt ok. 100$/os.
- Rafting po rzece Ayung z lunchem w formie bufetu koszt - 50USD
- wycieczek lub atrakcji dostępnych na miejscu proponowanych przez hotel dodatkowo płatnych
- wydatków własnych


* kolejność zwiedzania  może ulec zmianie

**wyżywienie B- breakfast (śniadanie), L – lunch , D – dinner (kolacja)

***zakończenie programu następuje z chwilą stawienia się na lotnisko w Denpasar

Zasady rezerwacji wyprawy:

Zgłoszenie na wyprawę prosimy wysłać na adres:  rezerwacja@asiadreamtrips.com

lub Anna@asiadreamtrips.com tel. +48 604 496 104

Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy szczegóły wyjazdu i kwestie formalne, oraz wstępne potwierdzenie rezerwacji z numerem zgłoszenia.

Rezerwacja i rozliczenie:
Gwarancją rezerwacji wyjazdu jest wpłata zaliczki na poczet wyjazdu.
Zaliczka w kwocie 1.000 PLN / osoba, płatna na 7 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji

I rata w kwocie 450  USD/osoba płatna do 31.07.2019.

II rata w kwocie 540 USD/osoba płatna do 30.08.2019.

Potwierdzenie grupy:
Potwierdzenie grupy nastąpi w momencie wpłaty zaliczek przez minimum 8 osób. 
Wówczas wystawimy wszystkim osobom stosowne umowy na wyprawę.

Bilety Lotnicze:

Bilety lotnicze będą kupowane w momencie potwierdzenia grupy co najmniej 8 uczestników.
Każda osoba może dokonać zakupu biletu lotniczego we własnym zakresie i przesłać nam szczegóły lotu.
Za wyszukanie, rezerwacje i zakup biletów nasze biuro nie pobiera dodatkowych opłat.
Kupione przez nas bilety lotnicze mają gwarancję serwisu 24h podczas całego wyjazdu.

Przedmiot i suma ubezpieczenia zagwarantowana przez Organizatora:

- Koszty leczenia KL wraz z Assistance Świat – 40.000 Euro
- Następstwa nieszczęśliwych wypadków NNW – Świat 15.000PLN
- Bagaż podróżny BP – Świat 1.000PLN

Każdy Uczestnik może wykupić dodatkowe ubezpieczenie od kradzieży
- Koszty rezygnacji z imprezy turystycznej KRIT – 3% ceny imprezy (składkę uiszcza się w ciągu 4 dni po podpisaniu umowy, jeśli do rozpoczęcia imprezy, pozostało nie mniej niż 30 dni).
- Przedmiot i suma ubezpieczenia opcjonalnego (do indywidualnego wykupu np. Od chorób tropikalnych (dotyczy wypraw w rejony o podwyższonym stopniu ryzyka zarażenia - lista u Organizatora).

Podana cena jest orientacyjna. W chwili zgłoszenia pierwszych chętnych zastrzegamy prawo do aktualizacji ceny na dzień rozpoczęcia kompletowania grupy.

Partnerzy

Partnerzy

Ambasada indyjska Ambasada Meksyku w Polsce Ambasada Indonezji  Signal Iduna Ubezpieczenia Rexio 

Design: dswww.pl - Tworzenie stron WWW
Back Up