facebook


O nas

  Joanna Gorczyca-Pasrija

Powstanie biura podróży Asia Dream Trips było naturalną konsekwencją mojej pasji podróżowania i miłości do ludzi. W stworzeniu butiku podróżniczego pomogło mi wieloletnie doświadczenie w pracy w marketingu dużej firmy.
Liczne podróże z czasem odmieniły moje podejście do życia i rozbudziły chęć stworzenia wyjątkowego biura, które będzie realizować nie tylko klasycznie rozumiany wypoczynek, ale przede wszystkim rozbudzać w innych chęć poznawania świata. 
Impulsem do zmiany w moim życiu były Indie. To dla nich porzuciłam dotychczasową drogę i wyruszyłam w samotną podróż.
Mieszkając ponad 3 lata w Indiach poznałam najwspanialsze miejsca, różnorodność i odmienność kultury, różnice między poszczególnymi regionami czy kuchnią.
Fascynacja Indiami trwa do dziś, dlatego jest to jeden z głównych celów naszych podróży.
Od ponad 8 lat spełniam marzenia moich Klientów, przyjaciół i znajomych o dalekich podróżach i planuję ich wyprawy, tak jak sama kocham podróżować.
Nie brakuje w nich kontaktu i poznawania lokalnych mieszkańców ich obyczajów, tradycji i wierzeń.
Pilotowanie wyjazdów to dla mnie ogromna przyjemność dzielenia się i wspólnego przeżywania. To moja wymarzona praca.

Nic przecież nie motywuje bardziej, niż robić to co się kocha.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Anna Maria Majkutewicz

Moje motto: „Opowiadaj o swoich marzeniach, a na drodze do nich znajdziesz osoby, które pomogą Ci je spełnić”.
Z wykształcenia jestem ekonomistą, z zamiłowania podróżnikiem. Moją pierwszą miłością była muzyka, której poświęciłam blisko 15 lat pracując w dużej wytwórni płytowej.
Przez te wszystkie lata konsekwentnie przeplatałam moje życie podróżami, aż w końcu zapragnęłam zrobić coś więcej. Rozpoczęłam, więc współpracę z biurem podróży Asia Dream Trips gdzie zajmuję się marketingiem i sprzedażą naszych wypraw. Sama też układam plany podróży dla naszych Klientów, dbając o każdy szczegół tak, aby ich wakacje były niezapomniane.  

Obecnie pilotuję wyprawy w Kambodży, Sri Lance i na Bali. Daje mi to dużo satysfakcji i pozwala zbierać nowe doświadczenia, gdyż każda podróż jest inna.

Moją drugą miłością okazała się wyspa Bali, do której zawsze wracam jak „do domu”. Serdeczność i otwartość mieszkańców tej wyspy jest dla mnie magiczna, a sama wyspa cudowna i nadal pełna nieznanych obszarów.
Kocham to miejsce, więc z przyjemnością zabieram tam naszych podróżników.   

Prawdą jest, że w Azji bardzo łatwo jest złapać „bakcyla” podróżowania. Ale ważne jest to, w jaki sposób zaczniemy podróżować. Czy zagłębimy się w dany kraj i kulturę czy tylko spędzimy czas nad basenem lub na plaży.
To Joanna zaszczepiła we mnie radość z poznawania świata, ciekawość nowych miejsc i uświadomiła mi, że można wszystko, jeśli tylko się tego chce.  Dzięki niej mogłam poznać smak prawdziwej przygody i zmienić codzienność w piękną podróż.

Teraz mam ogromną radość i satysfakcję, że mogę połączyć moją pasję z pracą i realizować marzenia Klientów naszego biura.

  

WAKACJE EGZOTYKA FOTORELACJA INSPIRACJE HOTELE LUKSUSOWE WAKACJE PODRÓŻE PORADY RECENZJA SAFARI SRI LANKA SZCZEPIENIA KOBIECE WYPRAWY WYCIECZKI NA BALI MEKSYK WIETNAM KERALA AYURWEDA JOGA MEDYCYNA NATURALNA MEDYTACJA ROZWÓJ COACHING WARSZTATY NA BALI ZWIEDZANIE BALI TAJLANDIA KAMBODŻA MALEDIWY MAURITIUS WYCIECZKA NA MAURITIUS SESZELE CATAMARAN W MAŁEJ GRUPIE WYCIECZKA OBJAZDOWA KAMERALNE PODRÓŻE DLA SINGIELKI DLA KOBIET AZJA BANGKOK BIURO PODRÓŻY BLOG PODRÓŻNICZY CO WARTO ZOBACZYĆ EGZOTYCZNE PODRÓŻE EGZOTYCZNE JOGA W AZJI PODRÓŻE POŚLUBNE PODRÓŻ INSPIRACJE PODRÓŻNICZE PODRÓŻE SZYTE NA MIARĘ PODRÓŻ POŚLUBNA NASZE PODRÓŻE WAKACJE Z ASIA DREAM TRIPS JOGA W AZJI INDIE

 

Partnerzy

Partnerzy

Ambasada indyjska Ambasada Meksyku w Polsce Ambasada Indonezji  Signal Iduna Ubezpieczenia Rexio 

Design: dswww.pl - Tworzenie stron WWW
Back Up