facebook


O nas

  Joanna Gorczyca-Pasrija

Powstanie biura podróży Asia Dream Trips było naturalną konsekwencją mojej pasji podróżowania i miłości do ludzi. W stworzeniu butiku podróżniczego pomogło mi wieloletnie doświadczenie w pracy w marketingu dużej firmy.
Liczne podróże z czasem odmieniły moje podejście do życia i rozbudziły chęć stworzenia wyjątkowego biura, które będzie realizować nie tylko klasycznie rozumiany wypoczynek, ale przede wszystkim rozbudzać w innych chęć poznawania świata. 
Impulsem do zmiany w moim życiu były Indie. To dla nich porzuciłam dotychczasową drogę i wyruszyłam w samotną podróż.
Mieszkając ponad 3 lata w Indiach poznałam najwspanialsze miejsca, różnorodność i odmienność kultury, różnice między poszczególnymi regionami czy kuchnią.
Fascynacja Indiami trwa do dziś, dlatego jest to jeden z głównych celów naszych podróży.
Od ponad 8 lat spełniam marzenia moich Klientów, przyjaciół i znajomych o dalekich podróżach i planuję ich wyprawy, tak jak sama kocham podróżować.
Nie brakuje w nich kontaktu i poznawania lokalnych mieszkańców ich obyczajów, tradycji i wierzeń.
Pilotowanie wyjazdów to dla mnie ogromna przyjemność dzielenia się i wspólnego przeżywania. To moja wymarzona praca.

Nic przecież nie motywuje bardziej, niż robić to co się kocha.


 

 

  Anna Maria Majkutewicz

Moje motto: „Opowiadaj o swoich marzeniach, a na drodze do nich znajdziesz osoby, które pomogą Ci je spełnić”.
Z wykształcenia jestem ekonomistą, z zamiłowania podróżnikiem. Moją pierwszą miłością była muzyka, której poświęciłam blisko 15 lat pracując w dużej wytwórni płytowej.
Przez te wszystkie lata konsekwentnie przeplatałam moje życie podróżami, aż w końcu zapragnęłam zrobić coś więcej. Rozpoczęłam, więc współpracę z biurem podróży Asia Dream Trips gdzie zajmuję się marketingiem i sprzedażą naszych wypraw. Sama też układam plany podróży dla naszych Klientów, dbając o każdy szczegół tak, aby ich wakacje były niezapomniane.  

Obecnie pilotuję wyprawy w Kambodży, Sri Lance i na Bali. Daje mi to dużo satysfakcji i pozwala zbierać nowe doświadczenia, gdyż każda podróż jest inna.

Moją drugą miłością okazała się wyspa Bali, do której zawsze wracam jak „do domu”. Serdeczność i otwartość mieszkańców tej wyspy jest dla mnie magiczna, a sama wyspa cudowna i nadal pełna nieznanych obszarów.
Kocham to miejsce, więc z przyjemnością zabieram tam naszych podróżników.   

Prawdą jest, że w Azji bardzo łatwo jest złapać „bakcyla” podróżowania. Ale ważne jest to, w jaki sposób zaczniemy podróżować. Czy zagłębimy się w dany kraj i kulturę czy tylko spędzimy czas nad basenem lub na plaży.
To Joanna zaszczepiła we mnie radość z poznawania świata, ciekawość nowych miejsc i uświadomiła mi, że można wszystko, jeśli tylko się tego chce.  Dzięki niej mogłam poznać smak prawdziwej przygody i zmienić codzienność w piękną podróż.

Teraz mam ogromną radość i satysfakcję, że mogę połączyć moją pasję z pracą i realizować marzenia Klientów naszego biura.

 

 

Partnerzy

Partnerzy

Ambasada indyjska Ambasada Meksyku w Polsce Ambasada Indonezji  Signal Iduna Ubezpieczenia Rexio  

Design: dswww.pl - Tworzenie stron WWW
Back Up