facebook


Nasz Pakiet Korzyści


Marzenia, pasja... i nie tylko.

Wszystkie nasze wyprawy przygotowujemy pod kątem Waszych marzeń i pasji. Znajdziecie w nich czas na zakupy, kursy gotowania lokalnych specjałów, kursy tańca, masażu. Nasze wyprawy są dla każdego, kto lubi sprawiać sobie przyjemności i kocha celebrować życie. „Marzenie” to dla nas słowo-wytrych. Mamy słabość do ludzi podobnych do nas –  czyli takich, którzy mają odwagę spełniać marzenia. I prawie zawsze jest to zapowiedź wspaniałej znajomości i wyprawy życia.

 

Bezpiecznie i za rozsądną cenę.

Opiekujemy się Wami podczas całej podróży. Sprawdzamy i wybieramy bezpieczne formy transportu, zawsze nocujemy w sprawdzonych hotelach ze swojskim klimatem, wygodnych i dających relaks po aktywnym dniu. Rekomendujemy małe, rodzinne pensjonaty lub hoteliki sprawiające, iż podróżując z nami nawet na „koniec świata” będziecie czuli się bezpiecznie jak w domu.

 

Kameralnie - optymalnie (grupy 6-12 osób).
To, co jest dla nas niezwykle ważne, to kontakt i atmosfera w grupie. Priorytet dla nas to stworzenie właściwego komfortu podróżowania. Chcemy, aby było wygodnie, wesoło i przede wszystkim elastycznie. Dzięki temu możemy zobaczyć więcej, przeżyć głębiej i reagować szybciej na to, co nas spotyka na trasie. W grupie 15 osób nie ma szans wejść na hinduskie wesele... ale w 8-mkę, bez problemu.

 

Transparentne koszty.

Wszystkie koszty macie podane na dłoni – nic nie ukrywamy, żadnych przykrych niespodzianek typu „właśnie na miejscu się okazało, że trzeba jeszcze tylko dopłacić tyle i tyle…”. 
Zasady finansowe są z góry jasno określone, wszystko znajdziecie na naszej stronie w opisach wypraw.

 

  

  

 

Wygodnie i do celu – “full service”

Organizując wyprawę dbamy o komfort Wasz i Waszego portfela. Szukamy niedrogich, ale wygodnych środków transportu. Zawsze mamy na uwadze, jakość i standard, aby podróż była jak najmniej uciążliwa.  
Jeśli pociąg czy bus, to o podwyższonym standardzie. Jeśli wagon sypialny, to z klimatyzacją. Jeśli jeep, to z napędem 4x4. Przemieszczanie się w Azji zabiera sporo czasu, więc bardzo istotne jest właściwe dobranie środka lokomocji. Często korzystamy z lokalnych minivanów, autobusów czy samochodów terenowych. Oprócz wygody liczy się też przygoda.

 

Poza szlakiem
Podążanie utartymi ścieżkami to nie dla nas.  W programie każdej wyprawy jest miejsce na „nieoczekiwane”. Bowiem podczas naszych wypraw docieramy do miejsc daleko poza standardowe szlaki turystyczne. Co nie znaczy, że nie zwiedzamy miejsc z pierwszych stron przewodników.  Owszem, ale z odwagą sięgamy po więcej.

 

Pogoda ducha, czyli ludzie z klimatem

Przyjacielska atmosfera podczas wyprawy jest dla nas bardzo ważna. W końcu przez te kilkanaście dni mamy zjeść razem beczkę soli. A czasem i gorsze paskudztwo. Dlatego stworzyliśmy grupę doświadczonych pasjonatek, które pilotują nasze wyprawy. 
Kobiety z pasją, niezwykle kontaktowe o otwartych umysłach, pozytywnej energii i pogodzie ducha.

 

Poszerzamy horyzonty nie tylko geograficzne

Niektóre biura podróży pokazują Ci las, ale nie pokazują drzew. Dla nas ważny jest każdy detal, abyście mogli zobaczyć całe piękno i skupić się na doznaniach. Bo nasze wyprawy działają na zmysły i otwierają umysły. 
Po prostu… przy okazji poszerzamy Twoje horyzonty (i prawie zawsze zwężamy talię).

 

 

Partnerzy

Partnerzy

Ambasada indyjska Ambasada Meksyku w Polsce Ambasada Indonezji  Signal Iduna Ubezpieczenia Rexio 

Design: dswww.pl - Tworzenie stron WWW
Back Up