facebook


Warsztaty kulinarne kuchni indyjskiej

Za nami pierwsze kobiece spotkanie organizowane w ramach TRAVEL CLUB by Asia Dream Trips.

22.09.2018 odbyło się pierwsze kobiece spotkanie pod szyldem TRAVEL CLUB.

Wczorajsze warsztaty kulinarne w Cook Story by Samsung w cudowny sposób przeniosły nas do Indii, najbardziej urozmaiconego kulinarnie regionu świata. Pod okiem wspaniałego szefa kuchni Tapiego Sharmy , uczestniczki warsztatów poznały tajniki i zalety wyrazistego smaku indyjskich potraw. Zapachy, aromaty i pikantność dań rozbudziła nasze apetyty na podróż do Indii. W planach naszego butiku jest wyjazd do Indii wraz z Tapim, gdzie oprócz zwiedzania tego fascynującego kraju odbędą się warsztaty kulinarne, a Tapi pokaże nam swoje Delhi, rodzinne miasto gdzie się wychował. To ciekawość oryginalnych smaków Azji jest inspiracją i bodźcem do dalekich podróży, bo tylko tam na miejscu można w pełni poznać prawdziwy smak, poczuć klimat i wyjątkowość tej kuchni.  Propozycja nie tylko dla pasjonatów, ale dla osób które podróżują poprzez zmysły.

 

Wieczór był pełen uśmiechu, kobiecy pogaduszek i opowieści o  Indiach. Joanna Gorczyca-Pasrija opowiadała o ukochanych Indiach i tradycji ślubnej. Podzieliła się wspomnieniami ze swojego indyjskiego ślubu i pokazała oryginalne bogato zdobione stroje z ceremonii ślubnych. Temat tradycji i kultury indyjskiej to „temat rzeka”, na jeszcze wiele spotkań.
Serdecznie dziękujemy naszym Partnerom, którzy tego wieczoru byli z nami :

Annie Hryniewicz współwłaścicielce Cook Story by Samsung, za stworzenie cudownego kulinarnego miejsca, gdzie absolutnie można złapać bakcyla gotowania i rozwijać pasję z pomocą profesjonalnego zaplecza. Organizacja na 6!


Tapiemu Tapigotuje za stworzenie wyjątkowej atmosfery, perfekcyjnie przeprowadzone warsztaty oraz odwagę opanowania grupy ponad 20 kobiet. Brawa!!!  Gotowanie z Tobą to świetna zabawa i dużo wiedzy, która pozwala wydobyć z pozornie prostych dań wyrafinowany smak.

Monice Mariotti ambasadorce marki Cin Cin oraz firmie Ambra właścicielowi marki dziękujemy za uwielbiane przez kobiety PROSECO i wina, które zadbały o nasze szampańskie nastroje.

Annie Sowie założycielce Pracowni Tortów Artystycznych Sowy Słodki Świat dziękujemy za niewyobrażalnie smaczne wypieki, przygotowane z ogromną dbałością i finezją. Aniu w każdym kawałku ciasta i babeczce czuć miłość i pasję do tego co robisz. Polecamy!

Marcie Błasiak właścicielce firmy Regalto-prezenty w dobrym guście, wielkie dzięki za przygotowanie słodkich upominków dla uczestniczek warsztatów. Koniecznie poznajcie ofertę Regalto, które tworzy najpiękniejsze zestawy prezentowe ever.

Kasi Sosińskiej - Nowak Fotografia Matka Polka – za dyskretne towarzyszenie nam z aparatem w dłoni i udokumentowanie cudownych chwil podczas warsztatów. Z niecierpliwością czekamy na efekty sesji.


Ale przede wszystkim ogromne podziękowania dla wszystkich uczestniczek warsztatów, za otwartość, kobiecość i ciekawość świata, którą macie w sobie. To dzięki Wam i dla Was tworzymy nasze podróże i wydarzenia jak to. W naszych planach są kolejne na które już dziś zapraszamy!

W kobietach jest siła !

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach

Joanna Gorczyca-Pasrija

 

TERMINARZ NASZYCH WYPRAW

Partnerzy

Partnerzy

Ambasada indyjska Ambasada Meksyku w Polsce Ambasada Indonezji  Signal Iduna Ubezpieczenia Rexio 

Design: dswww.pl - Tworzenie stron WWW
Back Up