facebook


TRAVEL CLUB

3,2,1…START!
DROGIE PANIE,

Z wielką radością pragniemy ogłosić start naszego nowego projektu dedykowanego Wam, podróżującym Kobietom i Uczestniczkom wypraw butiku podróżniczego Asia Dream Trips.
Powołujemy do życia TRAVEL CLUB - Okiem Kobiety, którego członkiniami stałyście się wybierając nasz butik jako organizatora Waszych wymarzonych wakacji.

Do klubu należeć mogą tylko Uczestniczki naszych wypraw. Każda z Was otrzyma od nas kartę członkowską, która będzie przepustką do uzyskania wielu korzyści i uczestniczenia w wyjątkowych wydarzeniach.

W ramach działania klubu przygotowujemy dla Was szereg specjalnych ofert, wydarzeń, kobiecych spotkań i działań sprzyjających wzajemnemu poznaniu się, spędzenia miło czasu ale również wzajemnemu wsparciu wszystkich podróżujących z nami kobiet.

Już wkrótce ogłosimy pierwsze z całego cyklu spotkań wyjątkowych kobiet, których MOC i ENERGIA zmienia świat na lepszy. 
Znamy już datę pierwszego, inaugurującego wydarzenia. 
To 22.09.2018 sobota – zarezerwujcie sobie w kalendarzu ten wieczór!

Celem naszych spotkań w ramach Travel Club - Okiem Kobiety będzie przede wszystkim budowanie integracji kobiet wokół tematów związanych z ich rozwojem, zdrowiem czy po prostu relaksem. Świadomość, edukacja, rozwój i aktywne działanie to główne filary naszego klubu.

Do tworzenia projektu zapraszamy wszystkie z Was, które mają do zaoferowania swoje doświadczenie, wiedzę, umiejętności. Chcemy, abyście były aktywną częścią Travel Club - Okiem Kobiety, jak również dzieliły się swoimi doświadczeniami i wiedzą z innymi kobietami. Dzięki temu będziemy stawały się silniejsze.
Wspólnie możemy więcej, wspólnie możemy zmieniać rzeczywistość i realizować marzenia.

Witajcie w TRAVEL CLUB - Okiem Kobiety

Serdecznie witamy i zapraszamy do współpracy. 
Joanna Gorczyca-Pasrija 
Anna Maria Majkutewicz

Poniżej nasz regulamin
REGULAMIN

TERMINARZ NASZYCH WYPRAW

Partnerzy

Partnerzy

Ambasada indyjska Ambasada Meksyku w Polsce Ambasada Indonezji  Signal Iduna Ubezpieczenia Rexio 

Design: dswww.pl - Tworzenie stron WWW
Back Up