facebook


Półfinały konkursu Mocne Strony Kobiety

W dniach 20-22.07.2018 odbył się półfinał konkursu Cosmpolitan „Mocne Strony Kobiety”. Spośród dziesiątek zgłoszeń z całej Polski, jury zaprosiło do półfinału 20 kobiet, które podczas półfinałowego spotkania zaprezentowały swoje historie i dokonania.
Podczas 2 dniowego spotkania partnerzy akcji przygotowali dla uczestniczek liczne warsztaty, spotkania motywacyjne i atrakcje.

Nasz butik przy współpracy z Ambasadą Indonezji w Polsce przygotował prezentację tego cudownego kraju oraz pokaz strojów z różnych stron Indonezji. Była to doskonała okazja aby przedstawić wyjątkowa wyspę Bali, i jej turystyczne zalety. Wyjazd na Bali jest bowiem główną nagroda ufundowaną przez Butik Podróżniczy Asia Dream Trips. Zwyciężczyni konkursu już niebawem będzie mogła dołączyć do grona uczestniczek naszej kobiecej wyprawy właśnie na Bali.

Wspólny czas w kobiecym gronie podczas tego wyjątkowo weekendu uwolnił ogromne pokłady kobiecej mocy. Spotkały się bowiem wyjątkowe kobiety z całej Polski, mające za sobą zupełnie inne doświadczenia, przeżycia i dokonania. Były jednak cudownie zintegrowane i bawiły się świetnie.

Podczas dwóch spędzonych wspólnie dni i wieczorów partnerzy akcji Avon, Ambra właściciel marki Cin Cin, HP, Asia Dream Trips, Cosmopolitan mieli okazję poznać wyjątkowe życiorysy i spośród nich wybrać tą finałową 10-tkę, która już we wrześniu zawalczy o główne nagrody.

Wszystkie sylwetki finałowej 10-tki zostaną przedstawione czytelniczkom Cosmopolitan już w kolejnym numerze miesięcznika. Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu na finalistkę czytelników. Wybierz swoją wyjątkową kandydatkę do wygranej w konkursie „Mocne Strony Kobiety”.

Zapraszamy

 

 

Partnerzy

Partnerzy

Ambasada indyjska Ambasada Meksyku w Polsce Ambasada Indonezji  Signal Iduna Ubezpieczenia Rexio 

Design: dswww.pl - Tworzenie stron WWW
Back Up