facebook


ZAPRASZAMY NA KOBIECE WYPRAWY

Drogie Panie,

Nie da się ukryć, że nasz butik jest skoncentrowany na kobietach. To dla KOBIET organizujemy nasze podróże, bo 95% naszych podróżników to WY.
KOBIETY kochają podróże, są w tym odważne, spontaniczne i ciekawe świata. Dlatego na naszych wyprawach planujemy i realizujemy atrakcje, które pozwolą Wam przeżyć niezapomniane chwile.

Cykl KOBIECE WYPRAWY powstał na bazie stworzonych przez nas podróży w ramach projektu Miejsce Mocy.  Jest on kontynuacją idei wyjazdów dla kobiet, gdzie odkrywamy w WAS wspaniałą KOBIECĄ MOC I ENERGIĘ.
Spędzamy wspólnie czas zwiedzając najważniejsze miejsca w danym kraju, poznajemy tradycje i zwyczaje lokalnej ludności, wspólnie przeżywamy przygody i pokonujemy własne ograniczenia, relaksujemy się i rozpieszczamy nasze ciała i oczywiście śmiejemy się i bawimy.

Na naszych wyprawach nie brakuje luzu, spontaniczności, ale są też momenty wzruszeń.
Z naszych wypraw wrócicie silniejsze duchowo, pewniejsze siebie, wypoczęte, pełne wrażeń i wspomnień. No i opalone. Skutkiem ubocznym są nowe, nieznające granic przyjaźnie i często kolejne wspólne podróże.
Możecie jechać same, z koleżanką, siostrą, mamą lub córką. Nie ma ograniczeń wiekowych, bo wiek to tylko liczba. Tu liczy się wyłącznie przygoda i podróż, którą jest nasze życie.

Zapraszamy Was na wspólną ścieżkę przygody, która czeka na Was w Azji.

Poniżej zamieszczamy listę zaplanowanych KOBIECYCH WYPRAW, a w załączeniu znajdziecie programy szczegółowe


WIĘCEJ NA TEMAT WYPRAW

Wyjazdy trwają od 11-14 dni i łączą w sobie kilkudniowe zwiedzanie oraz kilkudniowe pobyty wypoczynkowe najczęściej połączone z praktyką jogi.

Grupy są kameralne i obejmują maksymalnie 12 kobiet, które pragną przeżyć cudowną przygodę, zrelaksować się i praktykować jogę.

Podczas pobytu mamy ustalony plan zwiedzania, ale wiele atrakcji i dodatkowych rzeczy organizujemy już będąc na miejscu. Wszystko zależy od tego ile mamy czasu, co chce robić grupa. Jesteśmy elastyczne i reagujemy na pojawiające się sytuacje, tak aby wycisnąć z każdego dnia 100% wrażeń.


Bardzo istotne dla nas jest pokazanie Wam tradycji i zwyczajów lokalnych mieszkańców, dlatego korzystamy często z możliwości odwiedzenia domów prywatnych osób, z zaproszeń np. na wesele lub uczestniczenia w lokalnych uroczystościach czy świętach. Nie zamykamy się w obrębie hotelu tylko eksplorujemy okolicę i lokalne miejsca. Kosztujemy ulicznej kuchni, smakujemy lokalnych specjałów, korzystając z możliwości samodzielnego ich przygotowania.

Jeśli przygoda to muszą być wrażenia i wyższy poziom adrenaliny. W każdym programie są atrakcje, które podniosą Wam jej poziom np. rafting, snorekling i wycieczki łodziami, nurkowanie czy zwiedzanie na rowerach.


Po kilkudniowym pobycie planujemy odpoczynek w cudownych, kameralnych miejscach. Wybieramy dla Was niewielkie, butikowe hoteliki, w których panuje wyjątkowy, rodzinny klimat. Czasem są to rodzinne miejsca jak np. ośrodek ayurwedyjski w Kerali, czy jogowy środek na Goa w Indiach.
Tego typu miejsca powodują, że nie czujemy się anonimowi i nawiązujemy bliższą relację z właścicielami czy pracownikami. Na Bali i w Kambodży jeździmy do hoteli bezpośrednio położonych nad morzem, w Tajlandii wybieramy hotele w centrum wydarzeń, aby doświadczyć nocnego życia i dobrej zabawy.
Wybór hoteli nigdy nie jest przypadkowy i ma zapewnić oprócz pięknych plaż również zaplecze SPA i wszelkie udogodnienia.


W planie programu nie sposób napisać o wszystkim co dzieje się na wyprawach. Organizujemy bowiem dodatkowe atrakcje, wycieczki po okolicy, wieczorne party, wspólne kolacje, zakupy, sesje zdjęciowe.

W ofercie znajdziecie również wyprawy połączone z warsztatami i praktyką jogi. W tym zakresie współpracujemy z polską joginką Kamila Karpińską lub z lokalnymi doświadczonymi joginami. Mamy również wyjazdy ayurvedyjskie w Indiach, w jednym z najlepszych ośrodków medycyny naturalnej. To wyjątkowe 14 dniowe pobyty „po zdrowie” i wyciszenie organizmu.


CO ZROBIĆ ABY Z NAMI WYJECHAĆ

Aby zgłosić się na wybrany wyjazd wystarczy napisać do nas na jeden z poniższych adresów z zapytaniem. W odpowiedzi na mail wyślemy szczegóły dotyczące wyprawy oraz wszystkie kwestie formalne jakich trzeba dopełnić.

Zgłoszenia:

rezerwacje@asiadreamtrips.com

Joanna@asiadreamtrips.com, +48 602 733 869

Anna@asiadreamtrips.com, +48 604 496 104

Gwarancją rezerwacji miejsca na liście uczestniczek jest wpłata zaliczki na poczet wyjazdu w kwocie 1.000PLN.
Po dokonaniu wpłaty, wysyłamy umowę do podpisu i ustalamy kolejne transze wpłat.

UWAGA !!! rozkładam płatności na dogodne raty, wystarczy zgłosić taką prośbę, a dopasujemy terminy wpłat do bieżących możliwości.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

 

 

 


TERMINARZ NASZYCH WYPRAW

Partnerzy

Partnerzy

Ambasada indyjska Ambasada Meksyku w Polsce Ambasada Indonezji  Signal Iduna Ubezpieczenia Rexio 

Design: dswww.pl - Tworzenie stron WWW
Back Up