facebook


FINAŁ KONKURSU MOCNE STRONY KOBIETY

Za nami finał konkursu Mocne Strony Kobiety miesięcznika Cosmopolitan.

Zwyciężczynią nagrody głównej została Agnieszka Wiatrowska – 32 latka , mama dwóch synów, strażaczka oraz założycielka szkoły pole dance. Ogromne gratulacje! Agnieszka już niebawem wyruszy z naszym butikiem w podróż marzeń na indonezyjską wyspę Bali.

Nagrodę internautów zdobyła Aneta Sitkiewicz założycielka „Psierocińca” ośrodka dla pokrzywdzonych i bezdomnych psów. Również Gratulujemy!

Uroczysty bankiet oraz ogłoszenie wyników konkursu poprzedziły wywiady z finalistkami, burzliwe obrady jury oraz warsztaty prowadzone przez partnerów konkursu Avon, Ambra (Cin&Cin), HP i nasz butik Asia Dream Trips.

We współpracy z Ambasadą Indonezji w Polsce przygotowaliśmy warsztaty nauki tańca indonezyjskiego. A samą galę wieczoru uświetnił występ zespołu muzycznego i taniec w wykonaniu indonezyjskiej tancerki. Tradycyjny stój, instrumenty i śpiew muzyków w cudowny sposób przeniósł nas na kilka chwil do egzotycznej i różnorodnej Indonezji, kraju kilkunastu tysięcy wysp.

Serdecznie dziękujemy finalistkom ze cudowną energię tego spotkania, uśmiech i wspólną zabawę podczas warsztatów. Laureatkom życzymy realizacji marzeń i planów. Gratulujemy i czekamy na relację w kolejnym numerze Cosmopolitan.

Redakcji Cosmopolitan serdecznie dziękujemy za zaproszenie do tego wyjątkowego projektu. Mamy nadzieję, na dalszą współpracę przy akcjach wspierających rozwój osobisty kobiet oraz integrujących ich ze sobą. Jest to bardzo ważna część naszej misji jaką realizujemy dla kobiet podróżujących z nami w dalekie zakątki Azji.

Wyjątkowe i ciepłe podziękowania kierujemy do Ambasady Indonezji w Polsce, która z ogromnym zaangażowaniem wsparła naszą obecność zarówno w półfinale jak i finale konkursu. Jest nam niezmiernie miło móc prezentować i promować niezwykle bogatą i różnorodną kulturę i tradycję  indonezyjską w Polsce. Bardzo dziękujemy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z finały konkursu.

   


  


 

 

  

   

  

 

TERMINARZ NASZYCH WYPRAW

Partnerzy

Partnerzy

Ambasada indyjska Ambasada Meksyku w Polsce Ambasada Indonezji  Signal Iduna Ubezpieczenia Rexio 

Design: dswww.pl - Tworzenie stron WWW
Back Up