facebook


Opinie Naszych Klientów

Przeczytaj opinie Tych, którzy z nami podróżowali. Oni nam zaufali. A my jesteśmy szczęśliwe i dumne, że mogłyśmy spełnić kilka marzeń, zorganizować udane wakacje i relaks. Czekamy teraz na Was i Wasze opinie.

Spędziłam z ADT wyjątkowy czas na południu Indii w Kerali. Asia to barwny ptak, uśmiechnięta, opanowana, na ogół ubrana w hinduskie, kolorowe kurty, rozumiejąca mentalność Hindusów i dobrze znająca Indie. Kerala to bogaty, urodzajny region i życzliwi, pracowici ludzie. Dzięki Asi pływałyśmy po rozlewiskach, spacerowałyśmy po wąskich uliczkach, doznawałyśmy ajurwedyjskich masaży, ćwiczyłyśmy jogę ze wspaniałym mistrzem, szyłyśmy sari i kupowałyśmy najpiękniejsze jedwabie. Paulina Młynarska w idyllicznych okolicznościach przyrody urozmaiciła nasz pobyt warsztatami, które budziły duże emocje, ale też koiły duszę.
Polecam te dziewczyny w hinduskich kurtach i pojadę z nimi jeszcze nie raz na Keralę lub w inne rejony mi nieznane. 

Katarzyna Taranko Indie Kerala 2016 (Miejsce Mocy)

Cudowne biuro podróży prowadzone przez przemiłe dziewczyny, bardzo elastyczne i otwarte. Wszystko było przygotowane perfekcyjnie, a jeśli cokolwiek wymagało udoskonalenia było udoskonalane od ręki. Spędziłam w Nepalu cudowny czas, odpoczęłam, odnowiłem się fizycznie i duchowo. Nie wspomnę o niezapomnianym czasie spędzonym z Pauliną Młynarską, która jest w rzeczywistości jeszcze cudowniejszą i mądrzejszą osobą niż myślałam znając ją tylko z telewizji. Polecam wszystkim, zwłaszcza młodym mamom z całego serca. Czasem trzeba odpocząć od codzienności, a jak można zrobić to lepiej niż w egzotycznym miejscu z cudownymi kobietami?!

Paulina Sałacińska, Nepal 2017 (Miejsce Mocy)

Asia Dream Trips zabrała mnie nie na wycieczkę lecz na duchową wyprawę do Azji....wspaniale poprowadzona grupa przez Anię oraz Paulinę, cudowna energia, fajne hoteliki, niezapomniane przeżycia.....Podróż mego życia i spełnienie marzeń! Dziękuje dziewczyny!!!!!

Sandra Dąbrowska, Bali 2017 (Miejsce Mocy)


Najlepszy butik podróżniczy dla wymagających.

Magdalena Moczała, Bali 2017 (Miejsce Mocy)

 

Cóż to była za przygoda :) wszystko idealnie! Na takich wakacjach można odnaleźć siebie 

Katarzyna Kolmus, Bali 2017 (Miejsce Mocy)

 

Spędziliśmy fantastyczne wakacje w Indiach , to było naprawdę niezwykłe przeżycie, Doskonale przygotowane i zaplanowane ,Spotkaliśmy przemiłych ludzi , zwiedziliśmy ciekawe miejsca, jedliśmy wspaniałe jedzenie. Biuro jest wyjątkowe .To dzięki ASIA DREAM Dziękujemy i już przeglądamy następne oferty.

Agnieszka Sejfyd, Indie 2017


Polecam wszystkim serdecznie butik podróżniczy Asia Dream Trips! Byłam już dwa razy na wyprawie z tym butikiem i zawsze było fantastycznie i wszystko świetnie zorganizowane. :):):)
Byłam z rodziną z Asia Dream Trips w Tajlandii (Bankok, Koh Samui) i było wspaniale! Wszystko świetnie zorganizowane. Polecam serdecznie wszystkim ten kameralnie i z pasją prowadzony przez dwie fantastyczne dziewczyny Anię i Asię butik podróżniczy. Bardzo serdeczne dziewczyny, którym naprawdę zależy na zadowoleniu swoich klientów.

Kamila Pałkiewicz, Tajlandia, Indie Kerala 2017 (Miejsce Mocy)


Drogie Podróżniczki! Cieszę się, poznam Panie, nowe Uczestniczki warsztatów. Byłam z grupą podróżniczą Pauliny w Nepalu  - na trekkingu pod Annapurną w Himalajach, w Katmandu( !) i w dżungli, gdzie z wioski, obok naszego starokolonialnego hotelu dochodziły w nocy pomrukiwania zadowolonego słoniaJ na tej cudownej wyprawie zyskałam nowe przyjaźnie i inspiracje zarówno od współtowarzyszek, jak i Pauliny. Była to niezwykła, magiczna podróż, którą kontynuujemy poprzez spotkania, stały kontakt i wsparcie w trudnych sytuacjach.

Do miłego zobaczenia i spełnienia marzeń o podróży!

Teresa Wysocka, Nepal 2017 (Miejsce Mocy)

 

To była moja podróż życia. Było cudownie. Dziękuje cudownym kobietom, Paulinie & Ani za to ze robią to z taka pasja. Jesteście wspaniałe.

Anna Zbyszniewska, Bali 2017 (Miejsce Mocy

Sri Lanka w listopadzie? Czemu nie! Wystarczy porozmawiać z Asią 
Jeśli zastanawiasz się czy to dobre miejsce na kupno wakacji rodzinnych czy wyprawy do Azji, to odpowiedz sobie na pytanie czego oczekujesz? Asia Dream Trips to nie tylko doświadczenie i podanie „na talerzu” wszystkiego co warto zobaczyć, zwiedzić i doświadczyć na miejscu, ale przede wszystkim BEZPIECZEŃSTWO. 
Zmiana lotu, przebukowanie biletów, zamiana hotelu, samochodu itd. Itp. – wystarczy jeden telefon lub e-mail i po kłopocie. Oczywiście wszystko można zorganizować osobiście (może trochę taniej) ale czy po to jedzie się na wakacje i to tak odległe, aby w razie kłopotów żałować że nie ma kogoś kto szybko pomoże?
Asia współpracuje z dobrymi firmami, które również dbają o JAKOŚĆ. Na każdym kroku czuć było że przewodnik nie tylko wykonywał swoją pracę ale zawsze dążył do tego aby zaspokoić nasze oczekiwania. 
Zmiana trasy, wstępowanie po drodze do dziwnych miejsc, o których nawet w przewodnikach nic nie było, restauracje nie te „the best of..” tylko lokalne, tańsze i lepsze itd. Itp.
Co do programu, to Sri Lanka była mocno „naładowana” atrakcjami, ale tutaj tez okazało się, że pomimo zaleceń przewodników pisanych, Asia parę rzeczy nam odradziła a inne, mało znane dodała.
Pomysł aby po intensywnym zwiedzaniu odpocząć parę dni na Malediwach był strzałem w 10-tkę.
Dzięki Asiu i do następnego razu!

Zdzisław Żukowski z rodziną, Sri Lanka Malediwy 2016

 

Wróciłam dwa dni temu z podróży z Asia Dream Trips i pragnę się podzielić moimi wrażeniami z tej podróży.
Była to dla mnie pierwsza tak znacząca i wyjątkowa podróż. Wszystko czego doznałam w tej podróży jest dla mnie cudownym darem, który z otwartym sercem przyjęłam, i z którego mam nadzieję będę długo jeszcze czerpać radość i miłość.
Dziewczyny, Asia i Ania, które prowadzą swój butik podróżniczy to wyjątkowe i cudowne osoby, którym bardzo zależy aby każdy kto z nimi podróżuje czerpał z tych podróży jak najwięcej. 
Podróż na południe Indii, na którą zdecydowałam się pojechać była doskonale przygotowana i bardzo różnorodna. Asia, która uczestniczyła razem z nami w tej podróży niezmiernie, z wielką uwagą i sercem, też radością, starała się zapewnić nam wszelkie wygody oraz indywidualne potrzeby. Dodam, że Asia kocha Indie i z pewnością tą miłością mnie zaraziła. Cały czas mam przed oczami twarze pięknych i spokojnych kobiet indyjskich, przepięknie ubranych, uśmiechniętych...
Podróż ta była jeszcze dodatkowo bardzo wyjątkowa ponieważ miałam przyjemność poznać Paulinę Młynarską, piękną i mądrą osobę, która poprowadziła w sposób bardzo profesjonalny i piękny swoje Warsztaty Mocy, które stały się swoistym dopełnieniem tej cudownej i dla mnie wspaniałej podróży.
Asia, Paulina, Ania - dziękuję!

Kamila Pałkiewicz Indie Kerala 2016 (Miejsce Mocy)

Magdo i Joanno,
Dzieki jeszcze raz za wspaniałą wyprawę. Pół nocy w drodze z KohLipe do Bangkoku myślałem gdzie i kiedy następny raz:-). Magdo - wielki szacooon dla Ciebie jako pilota i bardzo inspirującego podróżnika a także ogromnie ciekawej osoby:-). Problem widzę tylko jeden - kiedyś byłem uzależniony od rejsów morskich, teraz błyskawicznie uzależniłem się od takiego podróżowania. Dla mnie osobiście, nawet długie odcinki busem czy pociągiem były zaletą - wszak wyjeżdża się aby podróżować przecież:-).
Wdzięczny Pacjent Wojtek

Wojciech Jędrzejczak, Tajlandia Kambodża 

 

Moja przygoda z Indiami zaczęła się kilka lat temu – od podróży z Joanną. W sumie byłam w Indiach trzy razy i mam nadzieję na więcej. W tym roku wakacje spędziłam w USA. Też wiele przygód, pięknych widoków, ale dużo więcej emocji i wspomnień mam z Indii. Są one tak różne od tego, co nas otacza – kolory, smaki, kultura, korki (uwierzcie mi – u nas ich nie ma J), budynki. Indie też się zmieniają i to „stety” dla gospodarki, a „niestety” dla dziedzictwa kulturowego – moim zdaniem. Polecam każdy kawałek Indii - od pustynnej i górzystej północy, po zielone południe. Każdy obszar ma co innego do zaprezentowania. Polecam podróże organizowane przez Asię, gdyż pozwalają one na smakowanie rzeczywistości – Indie z luksusowego hotelu i samochodu lub też z przypadkowego hotelu z niespodziankami wyglądają zupełnie inaczej. Powtórzę za wieloma osobami – albo znienawidzisz Indie, albo je pokochasz i będziesz wracać. Jedna z moich indyjskich lekcji związana jest z kolorami. Przestałam się ich bać. Na co dzień staram się mieć na sobie chociaż jeden kolorowy drobiazg – np. jedwabną apaszkę, kora można kupić w Indiach za śmieszne pieniądze – moja szafa już od nich pęka.Cieszę się, że i na naszych ulicach jest coraz bardziej kolorowo. A poza tym gorąco polecam srebro – niebanalne wzory za relatywnie niskie ceny – takie wzornictwo jest u nas mało dostępne, a przyciąga oko.  Polecam też fajne, naturalne kosmetyki – za indyjską cenę. Przyprawy i herbaty, które pachną i smakują swą prawdziwością. No i całe mnóstwo pamiątek z laki, mosiądzu, które w ramach łączenie różnych stylów ocieplają nasze mieszkania. Ach – i całe mnóstwo innych rzeczy, których nie sposób wymienić. No i wyszło, że jestem zakupoholiczką. Polecam Indie z Joanna tym, co lubią zwiedzać i/lub kupować niebanalne rzeczy.

Anna Karczewska, Indie 

 

To, że lubię podróżować odkrywałam od dawna, lecz dopiero po wyprawie z Joanną uświadomiłam sobie iż podróże są tym co kocham. Nasza wspólna wyprawa do Indii była niezwykłym przeżyciem, świetnym doświadczeniem, ale przede wszystkim czymś co mnie odmieniło. To prawda, że podróże nas kształcą, a gdy równocześnie przebywa się ze świetnymi ludzmi jest to bezcenne.

O Indiach marzyłam od dawna i gdyby nie słowa mojej mamy, że marzenia są po to, aby je spełniać to pewnie nie napisałabym do Joanny. Teraz wiem, że była to jedna z moich najlepszym decyzji. Indie są krajem niezwykłym, który zauroczył mnie swoją barwnością w każdej dziedzinie życia. Ten tak odmienny niż nasz świat zaskakuje na każdym kroku. Początkowo trudno jest przyzwyczaić się do tego całego zgiełku, tłumów ludzi w każdym miejscu i hałasu. Lecz dzięki Joannie nauczyłam się przyjmować Indie takimi jakie są bo zgodnie z tym co nam powtarzała, tego kraju nie da się porównać do żadnego innego, szczególnie europejskiego, trzeba je poprostu zaakceptować. Dzięki temu łatwiej było mi zrozumieć panujący w nim porządek, a z czasem rozpalić iskrę miłości w sercu. Teraz, szczególnie przy panującej w Polsce pogodzie coraz częściej myślę o Indiach i zwyczajnie za nimi tęsknie.

Czymś co zasługuje na szczególną uwagę w Indiach są oczywiście zakupy. Barwność panująca na ulicach jest jeszcze bardziej widoczna w sklepach. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, od ogromnych centrów handlowych ze znajdującymi się sklepami znanych projektantów, przez liczne mniejsze sklepiki i kończąc na ulicznych targach. Od materiałów najlepszej jakości, przez kaszmirowe tkaniny. Od brylantów po sztuczną biżuterię. Mnogość towarów przyprawia o zawrót głowy, a chęć posiadania często silniejsza jest od zdrowego rozsądku. Sama ledwo dopiełam swój ogromny plecak, niosąc go później na chwiejnych nogach. Cóż zrobić gdy kobieca próżność czasem jest silniejsza od nas samych :) Biżuteria jest moją słabością, a Indyjski handel słynny jest z jej różnorodności. Za każdym razem gdy wchodziłyśmy do jednego z wielu sklepów z biżuterią, moje oczy świeciły się równie mocno co pokazywane przez sprzedawców diamenty. A podczas przymierzania kolorowego sari mogłam poczuć się jak księżniczka z dziecięcych marzeń.

Moja wyprawa z Joanną była pierwszą, lecz mogę obiecać, że nie ostatnią. Wspomnienia są czymś w co warto inwestować, swoich nie oddałabym za żadne skarby. Marzenia są po to, aby je spełniać. Więc na co czekasz? :)

Klaudia Lewończyk, Indie 

 

Mówi się, że podróże poszerzają horyzonty i to prawda, ale ja bym jeszcze powiedziała, że dają dystans do siebie i do ludzi, do tego, co mamy i w domu i w pracy i co znamy dobrze, bo za rogiem jest inny świat i wcale nie gorszy, chociaż tak często trudny, może dziwny dla
nas.
W naszej podroży do Indii podobało się mi się, że nasza grupa była mała, bo mieliśmy okazje się poznać, fajne były podróże pociągiem, chociaż przy ostatnim opóźnieniu wcale mi nie było do śmiechu. Bardzo bałam się, Varanasi, bo tyle się nasłuchałam, ale niewątpliwe jest to święte miejsce, które trzeba odwiedzić. Długo bym mogła pisać jeszcze, ale myślę, że dla każdego z nas coś innego było ważne. Bardzo się cieszę, że naszą przewodniczką była Paulina. Fajna młoda dziewczyna a przy tym bardzo zorganizowana, profesjonalistka w każdym calu:) Teraz sobie już myslę, gdzie następna podróż;) Bo przecież podróże poszerzają horyzonty a ja nie chce stać w miejscu:)

Gosia Wierzbicka, Indie 

 

Zacznijmy od tego, że nigdy nie marzyłam o podróży do Indii, a to tylko potwierdza regułę, że najfajniejsze podróże zaczynają się od przypadku. Prawdopodobnie tego przypadku też by nie było gdybym nie wiedziała, że naszym pilotem będzie Paulina. To ona spowodowała, że w jeden dzień napisałam podanie o urlop, znalazłam bilet i następne pół roku czekałam na wyjazd  Nie muszę chyba pisać, że nie żałuję. Paulina pokazała mi prawdziwe Indie, nie takie, jakimi karmią nas w reklamówce Incredible India ... Zaraz minie rok od naszego wspólnego wyjazdu a myślami nadal wracam na indyjskie uliczki, wspominam gwar, trąbienie tuk-tuków i spotkanych ludzi ... Indie z ASIA DREAM TRIPS robią wrażenie!

Magdalena Przybylak, Indie 

 

Na wyjazd z Asia Dream Trips zdecydowałam się w ciągu jednego dnia, wystarczyła krótka rozmowa telefoniczna z Asią i po chwili miałam kupiony bilet do Indii. Intuicja mnie nie zawiodła, podróż do Indii to była największa przygoda w moim życiu. Asia jest najlepszym przewodnikiem po tym kraju, kocha Indie i swoim entuzjazmem zaraża innych. Wyprawa z Asią była perfekcyjnie przygotowana, co nie znaczy, że nudna, wręcz przeciwnie pełna wielu przeżyć, kolorowa i nieprzeciętna. Asia pokazała nam ten kraj od strony jego mieszkańców, takie codzienne i "życiowe" Indie. Dzięki niej już po roku odpierwszego wyjazdu wróciłam do Indii! Szczerze polecam wyjazdy z Asia Dream Trips.

Agnieszka Rybicka, Indie

 

Wyprawy z Joanną i Asia Dream Trips to jedne z mich najlepszych decyzji. Byłam z nią na czterech eskapadach –Indie Południowe, Tajlandia, Indie Północne, Indie + Nepal. Dostaję od Niej to co lubię – informacje o danym kraju od osoby, która kocha Azję J, poprzez Jej znajomości spotkania z tubylcami i poznawanie prawdziwych uroków danego zakątka, indywidualne podejście. To, co cenią sobie u ludzi to rzetelność i terminowość – a Joanna w organizacji swoich wyprawy prezentuje takie cechy. Wyruszyć z nią powinni Ci, którzy chcą poznać prawdziwe klimaty danego kawałka ziemi. Oprócz typowo turystycznych miejsc warto zajrzeć do „prawdziwych” miejsc.  Nie są to wyprawy dla tych, którzy preferują basen i all inclusive. Asia poproszę o więcej kierunków.

Ania Orchowska, Indie , Tajlandia, Indie Nepal 

 

To była moja 3 podróż z Joanną i Asia Dream Trips. Jak zwykle można na nią liczyć. Jest niesamowitą organizatorką. A co najważniejsze osobą, której pasją są między innymi Indie - nie wiem jak wy, ale ja uważam, że w szczególności w przypadku turystyki kraje poznaje się dzięki ludziom, którzy je kochają. A tak jest w przypadku Joanny. Moim zdaniem podczas tradycyjnej podróży dowiecie się mniej za więcej. Co więcej Asia zna sporo osób w Indiach - noclegi u indyjskich rodzin, gdzie jesteście w rodzinnej atmosferze są dodatkową wartością dodaną. Życzę wszystkich takich wypraw.

Ania Piotrkowska, Indie, Tajlandia 

 

Jeżeli marzysz o dalekich podróżach, ale nie chcesz oglądać świata zza okien autokaru, jeżeli chcesz poznawać dalekie lądy, ale boisz się wyruszyć sam, jeżeli chciałbyś mieć perfekcyjnie opracowaną trasę ale sam nie masz czasu się za to zabrać to trafiłeś do odpowiedniej osoby. Dzięki Asia Dream Trips przeżyłam niezapomniane chwile podczas 3 tygodniowej podróży do Indii i mam nadzieję ze nie była to nasza ostatnia wspólna wyprawa.

Joanna Karczmarczyk Indie , Kenia

 

Z Joanną znamy się od ponad 15 lat, to osoba o wielkiej wartości dodanej pod każdym względem. Jej wyprawy są profesjonalne, a jednocześnie nie budzą dystansu (nie są "sztywne". Wszystkie propozycje wypraw przyciągają uwagę i mobilizują do realizowania swoich marzeń. A przecież "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące". Każda wyprawa Joanny ma w sobie jakiś magnetyzm podszyty niesamowitą magią, zresztą tak samo jak ich organizatorka. POLECAM!!! „Podróżować znaczy żyć”

Ania Połomska, Kenia 

  

Byłam z Asią na pierwszej wyprawie (mam nadzieję, że nie na ostatniej) Wszystko było fantastycznie zorganizowane i dopieszczone w każdym szczególe. Pogoda była jedynym czynnikiem, na który Asia nie miała wpływu, ale myślę ze z jej zaangażowaniem w to, co robi niedługo i to się zmieni  Godna zaufania i polecenia wszystkim. A wspomnienie niesamowite...

Lucyna Zwolińska, Indie 

 

Potwierdzam: pasja Joanny do podróży oraz jej miłość do Indii to mieszanka wybuchowa i powoduje totalne zauroczeniem tym krajem. Trzeba również podkreślić pasję i miłość Joanny do ludzi ; -) Nieźle trzymałaś naszą wesołą wycieczkę w „garści”. 
Ostrzegam: wyprawy przygotowane i prowadzone przez nią uzależniają! 
Mam nadzieję Asia, że masz w razie, czego pokój dla niespodziewanych gości??

Agnieszka Jakubowska, Indie , Indie-Nepal 

 

Byłam z Joanną w Indiach dwukrotnie. Opieka grupą bez zarzutu. Zobaczyliśmy kawał kraju, podróżowaliśmy wszystkimi możliwymi środkami lokomocji. Emocji skrajnych w Indiach mi nie brakowało. Wyjazd polecam.

Anna Mazur, Indie 

 

Joanna jest idealną towarzyszką podróży, zawsze uśmiechnięta, w dobrym humorze i pozytywnie nastawiona do świata. Miałam okazję uczestniczyć wyprawie, którą zorganizowała- północne Indie. 3 tygodnie zwiedzania, dobrej zabawy, poznawania tego, co dla mnie nowe, a dla Niej piękne, czyli INDIE w pełnej okazałości. Jeżeli masz ochotę poznać Indie, takie, jakie one są, nie tylko te, które znamy z filmów, Bollywood, ale także takie, którymi żyją, na co dzień ludzie, to gorąco polecam. Śmiało można oddać się w Jej ręce, a potem wspominać, wspominać......

Anna Makohon, Indie 

  

Opinie klientów

Partnerzy

Partnerzy

Ambasada indyjska Ambasada Meksyku w Polsce Ambasada Indonezji Business Centre Club Signal Iduna Ubezpieczenia Rexio 

Design: dswww.pl - Tworzenie stron WWW
Back Up