facebook


O nas

  

 Joanna Gorczyca-Pasrija

Powstanie butiku podróżniczego Asia Dream Trips było dla mnie naturalną konsekwencją mojej pasji podróżowania i miłości do ludzi.
Mimo wieloletniej pracy w dużych firmach handlowych zawsze czułam, że moje miejsce jest gdzieś indziej. 
Poszukiwania nowej siebie zajęły mi trochę czasu i wysiłku, ale teraz wiem, że to co robię jest moim powołaniem.

Od ośmiu lat spełniam marzenia moich Klientów, przyjaciół i znajomych o dalekich podróżach i pomagam im odkywać świat. Jest to dla mnie ogromna przyjemność dzielić z nimi radość i ciągłe wyzwanie, aby spełniać ich oczekiwania.

Nic jednak nie motywuje bardziej niż robić to co się kocha.

 

 

 

Anna Maria Majkutewicz

W moim życiu jest wiele ważnych rzeczy, ale tylko muzyka i podróże są moją pasją. Muzyce poświęciłam blisko 15 lat pracując w dużej wytwórni płytowej. Przez te wszystkie lata konsekwentnie przeplatałam podróżami moje życie, aż w końcu zapragnęłam zrobić coś więcej. Rozpoczęłam, więc współpracę z butikiem Asia Dream Trips gdzie zajmuję się marketingiem i sprzedażą naszych wypraw. 
Prawdą jest, że bardzo łatwo jest złapać „bakcyla” podróżowania. Ale ważny jest ten pierwszy krok. Istotne jest, w jaki sposób zaczniemy podróżować. Czy zagłębimy się w dany kraj i kulturę czy tylko spędzimy czas nad basenem lub na plaży.
To właśnie Joanna zaszczepiła we mnie tą radość z poznawania świata, ciekawość nowych miejsc i uświadomiła mi, że można wszysko, jeśli tylko się tego chce.  Dzięki niej mogłam poznać smak prawdziwej przygody i zgłębić inne kultury.

Teraz mam ogromną radość i satysfakcję, że mogę połączyć moją pasję z pracą i realizować marzenia Klientów naszego biura.

Opinie klientów

Partnerzy

Partnerzy

Ambasada indyjska Ambasada Meksyku w Polsce Ambasada Indonezji Business Centre Club Signal Iduna Ubezpieczenia Rexio 

Design: dswww.pl - Tworzenie stron WWW
Back Up