facebook


Najczęsciej zadawane pytania

Z uwagi na powtarzające się pytania dotyczące naszych AZJATYCKICH PODRÓŻY I WARSZTATÓW „MIEJSCE MOCY” Z PAULINĄ MŁYNARSKĄ przesyłamy najważniejsze z nich wraz z naszymi odpowiedziami.

Gdzie znajdę informację o terminach wypraw i warsztatów?
Informacje na temat najbliższych planowanych edycji wyjazdów są zamieszczane na naszej stronie www.asiadreamtrips.com w zakładce MENU/MIEJSCE mocy oraz na naszym fan page’u na Facebooku. Warto też skorzystać z zapisu do naszego newslettera i być na bieżąco J

Jaka jest cena wyprawy?
W zależności od kierunku wyjazdu, jego długości i charakteru ceny wahają się od 1.690 USD – 1.990USD + koszty przelotów lotniczych. Cena podawana jest przy każdym programie, który dostępny na stronie w postaci pliku PDF do ściągnięcia.

Co zawiera cena?
Każdorazowo do programu dołączamy dokładna listę wszystkich świadczeń składających się na cenę końcową. Ponieważ nie stosujemy żadnych ukrytych kosztów, lista zawiera wszystkie koszty jakie związane są z zakwaterowaniem, transportem, opieką pilotów, atrakcjami, zwiedzaniem, ubezpieczeniem  i wyżywieniem (jest to opisane w ofercie). Uczestnicy wypraw są uprzedzani o wszystkich dodatkowych kosztach jak np. napiwki, opłaty za wizę, czy kieszonkowe.

Co trzeba zrobić, aby zarezerwować miejsce?
Aby zarezerwować miejsce wystarczy dokonać wpłaty 1.000PLN lub 250USD na nasze konto z dopiskiem: nazwa i termin wyprawy, nazwisko uczestnika.
W przypadku odwołania terminu lub nie zebrania wystarczającej liczy uczestników zaliczka jest zwracana.

Jak duże są grupy?
Nasze grupy liczą od 6-12 osób. W momencie potwierdzenia udziału 6 osób, akceptujemy ostatecznie termin wyjazdu i rozpoczynamy poszukiwania biletów lotniczych dla grupy.

Czy trzeba się specjalnie przygotować?
Wszystko zależy od charakteru wyprawy, inaczej pakujemy się do Nepalu, a inaczej na Bali. Każdy uczestnik otrzymuje od nas niezbędne informacje o tym jak się przygotować co spakować, czego nie zabierać. Uprzedzamy o warunkach atmosferycznych panujących na miejscu. Wysyłamy również informacje na temat danego kraju, obyczajów, zasad panujących na miejscu.

Jakie szczepienia są konieczne?
Informacja o szczepieniach każdorazowo jest wysyłana w momencie potwierdzenia udziału uczestnika w wyprawie. Z reguły zalecamy jakie szczepienia są wskazane, ale ostateczną decyzję uczestnik powinien podjąć w porozumieniu z lekarzem.

Czy jestem ubezpieczona?
Tak, grupa jest ubezpieczona w Signal Iduna. Zakres ubezpieczenia i regulamin jest przesyłany razem z umową. Ubezpieczenie podstawowe jest wliczone w koszt wyjazdu. Każdy może dokonać podwyższenia kwoty ubezpieczenia za dopłatą.
Istnieje również dodatkowe ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu z przyczyn zdrowotnych. Na życzenie Klienta wystawiamy dodatkowe polisty ubezpieczeniowe.

Czy sama muszę kupić bilet lotniczy?
Nie ma takiej konieczności, ponieważ zajmujemy się tym sami. Jest jednak taka możliwość jeśli Uczestnik chce to zrobić sam. Wówczas wystarczy ustalić z nami godziny lotu i przesłać zakupiony bilet, abyśmy zorganizowali odbiór i transfer z lotniska.
Nasze biuro zajmuje się wyszukaniem optymalnych lotów lotniczych, rezerwacją oraz zakupem biletów. Korzystamy również z 24h serwisu naszego agenta lotniczego, który w przypadku jakichkolwiek zmian w lotach, opóźnieniach czuwa nad naszą podróżą.

Czy pomagają Państwo w aplikowaniu o wizę?
Tak, każdorazowo przesyłamy dokładną instrukcję postępowania przy aplikowaniu i uzyskaniu samej wizy.
Z uwagi na obowiązujące przepisy aplikujący ponosi odpowiedzialność za poprawność wpisywanych do aplikacji wizowej danych.

Czy mogę dokonać płatności w ratach?
Tak, na początek pobieramy zaliczkę rezerwacyjną w kwocie 1000PLN lub 250USD, kolejne płatności są rozłożone na 2 raty w zależności od pozostałego do wyjazdu czasu. Można też wpłacać dowolne raty, wszystko jest do ustalenia indywidualnie. Całość kwoty musi zostać wpłacona najpóźniej na 45 dni przed startem wyprawy.

Czy język angielski jest wymagany?
Nie, nie ma takiej konieczności. Z grupą zawsze jest polski pilot, który tłumaczy i opiekuje się grupą. Absolutnie nie jest to konieczne.

Jaki charakter ma wyjazd? Czy jest wymagający fizycznie?
Staramy się , aby każda z naszych wypraw miała swój niepowtarzalny charakter i wyjątkowe atrakcje. Wyprawa na Bali jest bardzo różnorodna, ale nie wymaga większego przygotowania fizycznego czy sprzętowego. Co innego trekking w Nepalu, tu musimy już mieć świadomość wysiłku podczas marszu po górach i mieć właściwe ubranie i sprzęt. O intensywności wyjazdu informujemy w momencie zapisu na wyprawę. Dużo też powie o tym sam program wyjazdu.

Czy są ograniczenia wiekowe?
Absolutnie nie ma. Nasza oferta dedykowana jest dla wszystkich 18+, również dla Panów J

 

Jeśli powyżej nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania lub wątpliwości proszę napisz do mnie.

Anna@asiadreamtrips.com

Serdecznie zapraszam

 

 

 

 

 

Opinie klientów

Partnerzy

Partnerzy

Ambasada indyjska Ambasada Meksyku w Polsce Ambasada Indonezji Business Centre Club Signal Iduna Ubezpieczenia Rexio Zorientowani.pl

Design: dswww.pl - Tworzenie stron WWW
Back Up