facebook


Paulina Młynarska

Paulina Młynarska  
 
Jestem dziennikarką, pisarką i podróżniczką od 20 lat aktywnie   zaangażowaną w obronę praw człowieka, a w szczególności  praw kobiet. Byłam reporterką wielu wiodących rozgłośni  radiowych w Polsce i Francji. Przez ponad dekadę prowadziłam  talk-show „ Miasto Kobiet” w TVN Style.
Obecnie można mnie  oglądać w autorskim programie „ Lustro” w Onet.pl. 
Od kilku lat jestem  stałą felietonistką miesięcznika Grazia, a w psychologicznym miesięczniku  SENS prowadzę debaty, poświęcone ważnym fenomenom społecznym. 
Jako blogerka, publikuję w Onet.pl. Prawom kobiet i własnej, długiej drodze  do poczucia mocy i niezależności poświęciłam swoich 5 książek:
„ Jeszcze czego!” ( wyd. Prószyński)
„ Na błędach! Poradnik- odradnik” ( wyd. Prószyński)
„ Kalendarzyk niemałżeński” ( wyd. Znak), 
„Kochaj i rozmawiaj” ( Polskie Tow. Rozwoju Rodziny)
„ Twoje życie, Twój głos!” ( wys. MASZ)
Wszystkie te książki zyskały status bestsellerów, udowadniając,  że wolność, samodzielność, siła i sprawczość, to dla wielu kobiet w  Polsce wartości, których poszukują i w których chcą się doskonalić. 
To na prośbę czytelniczek, powołałam 3 lata temu do życia  „ Miejsce Mocy”.  Autorski program warsztatów rozwojowych,  podczas których, obok takich umiejętności takich jak autoprezentacja,  komunikatywność, asertywność i wystąpienia publiczne, pracujemy nad  wydobyciem swojej wewnętrznej mocy.  Część zajęć poświęcamy także podróżowaniu. 
Wierzę  bowiem głęboko, że każda bliska i daleka podróż, każde  opuszczenie znajomych pieleszy, zwanych czasem strefą komfortu,  jest tak naprawdę wędrówką wgłąb siebie. 
Podróż jest siostrą bliźniaczką rozwoju! Warsztaty „ Miejsce Mocy”, stacjonarnie i regularnie odbywają się w Kościelisku, gdzie jest mój dom, ale dziś spełnia się moje wielkie marzenie, by połączyć je z egzotyczną podróżą.  Zapraszam do wielkiej przygody, jaką jest spotkanie z…sobą samą pod słońcem tropiku.  Nawet nie podejrzewasz jaka moc drzemie w Tobie!
 
www.paulinamlynarska.pl

Poznaj filozofię jogi według Pauliny i przeczytaj więcej na naszym blogu

Koniecznie z usmiechem

Opinie klientów

Partnerzy

Partnerzy

Ambasada indyjska Ambasada Meksyku w Polsce Ambasada Indonezji Business Centre Club Signal Iduna Ubezpieczenia Rexio Zorientowani.pl

Design: dswww.pl - Tworzenie stron WWW
Back Up